Koblingsplate - forsenkede hull - pris per forpakning

Bruksområde
  • Koblingsplaten er egnet for bruk i industri, håndverk og hobbyformål.
Beskrivelse
  • Koblingsplaten er utstyrt med forsenkede hull.
Teknisk informasjon
  • Materialtykkelse - 2 mm
  • Pris per forpakning
Gjennomføring (10)
avgrensning utvalg
Type
Lengde x bredde
Antall skruer
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38245x200486
Utføring
Typegalvanisert
Lengde x bredde40 x 15 mm
Antall skruer2 (Ø 3 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 329,00
(NOK 3,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200509
Utføring
Typegalvanisert
Lengde x bredde45 x 15 mm
Antall skruer2 (Ø 3 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 329,00
(NOK 3,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200523
Utføring
Typegalvanisert
Lengde x bredde55 x 15 mm
Antall skruer2 (Ø 3,5 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 329,00
(NOK 3,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200547
Utføring
Typegalvanisert
Lengde x bredde75 x 15 mm
Antall skruer4 (Ø 3,5 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 395,00
(NOK 3,95 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200561
Utføring
Typegalvanisert
Lengde x bredde96 x 15 mm
Antall skruer4 (Ø 3,5 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 461,00
(NOK 4,61 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200585
Utføring
Typegalvanisert
Lengde x bredde116 x 18 mm
Antall skruer4 (Ø 3,5 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 493,00
(NOK 4,93 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200608
Utføring
Typegalvanisert
Lengde x bredde196 x 20 mm
Antall skruer4 (Ø 4 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 757,00
(NOK 7,57 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x202091
Utføring
Typegalvanisert
Lengde x bredde76 x 15 mm
Antall skruer4 (Ø 3,5 mm)
VE80 stk. (10 x 8 stk.), i PROFI-PAKKE
Produktsikkerhet
NOK 250,00
(NOK 3,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x202107
Utføring
Typegalvanisert
Lengde x bredde96 x 15 mm
Antall skruer4 (Ø 3,5 mm)
VE80 stk. (10 x 8 stk.), i PROFI-PAKKE
Produktsikkerhet
NOK 342,00
(NOK 4,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x180177
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
Lengde x bredde100 x 15 mm
Antall skruer4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 674,00
(NOK 13,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Koblingsplate, Koblingsplate, Koblingsplater, Koblingsplate Vormann, Koblingsplate forsenkede hull, Koblingsplate galvanisert, Koblingsplate rustfritt stål, Koblingsplate rustfritt stål, 000183040Z Vormann, 000183050Z Vormann, 000183060Z Vormann, 000183080Z Vormann, 000183100Z Vormann, 000183120Z Vormann, 000183200Z Vormann, 000183080ZP Vormann, 000183100ZP Vormann, 010183100 Vormann, Vormann, Flatbeslag, Platebeslag, Koblingsplate, Flatt stålbeslag, Koblingsplate