Krampe/hengsle - materiale - ekstra kraftig - galvanisert - for tapp-Ø 20 mm - pris per pakke

Bruksområde
  • Krampe/hengsle egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Galvanisert
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Materialtykkelse - 8 mm
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde A x bredde B)
Skruehull
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x320177
Utføring
Dimensjoner (lengde A x bredde B)1000 x 60 mm
Skruehull1 firkant (Ø 9 mm), 4 rund (Ø 8 mm)
Forpakningsenhet2 stk.
Produktsikkerhet
NOK 841,00
(NOK 420,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320184
Utføring
Dimensjoner (lengde A x bredde B)1200 x 60 mm
Skruehull1 firkant (Ø 11 mm), 4 rund (Ø 8 mm)
Forpakningsenhet2 stk.
Produktsikkerhet
NOK 924,00
(NOK 462,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320191
Utføring
Dimensjoner (lengde A x bredde B)800 x 60 mm
Skruehull1 firkant (Ø 9 mm), 3 rund (Ø 8 mm)
Forpakningsenhet4 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.500,00
(NOK 375,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 3 uker
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Krampe, Kramper, Krampe Vormann, Krampe ekstra kraftig, Krampe galvanisert, 000068000Z Vormann, 000068120Z Vormann, 000068800Z Vormann, Vormann, Dørhengsle, Hengsle, Porthengsle