Krampe/hengsle - stål - kraftig - for tapp-Ø 16 mm

Bruksområde
  • Krampe/hengsle egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Kraftig
  • for tapp-Ø 16 mm
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Materialtykkelse: 5 mm
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde A x bredde B)
Type
Skruehull
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x320146
Utføring
Dimensjoner (lengde A x bredde B)1000 x 45 mm
Typegalvanisert
Skruehull1 firkant (Ø 9 mm), 5 rund (Ø 8 mm)
Forpakningsenhet4 stk.
Produktsikkerhet
NOK 621,00
(NOK 155,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320771
Utføring
Dimensjoner (lengde A x bredde B)500 x 45 mm
Typegalvanisert
Skruehull1 firkant (Ø 9 mm), 2 rund (Ø 8 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 845,00
(NOK 84,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320153
Utføring
Dimensjoner (lengde A x bredde B)600 x 45 mm
Typegalvanisert
Skruehull1 firkant (Ø 9 mm), 4 rund (Ø 8 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 865,00
(NOK 86,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x321266
Utføring
Dimensjoner (lengde A x bredde B)600 x 45 mm
Typevarmgalvanisert
Skruehull1 firkant (Ø 11 mm), 3 rund (Ø 8 mm)
Forpakningsenhet5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 811,00
(NOK 162,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320627
Utføring
Dimensjoner (lengde A x bredde B)700 x 45 mm
Typegalvanisert
Skruehull1 firkant (Ø 9 mm), 4 rund (Ø 8 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 951,00
(NOK 95,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320160
Utføring
Dimensjoner (lengde A x bredde B)800 x 45 mm
Typegalvanisert
Skruehull1 firkant (Ø 9 mm), 5 rund (Ø 8 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.030,00
(NOK 103,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x321280
Utføring
Dimensjoner (lengde A x bredde B)800 x 45 mm
Typevarmgalvanisert
Skruehull1 firkant (Ø 11 mm), 4 rund (Ø 8 mm)
Forpakningsenhet5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.030,00
(NOK 206,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x510585
Utføring
Dimensjoner (lengde A x bredde B)600 x 45 mm
TypeRustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440
Skruehull1 firkant (Ø 9 mm), 4 rund (Ø 8 mm)
Forpakningsenhet1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x510561
Utføring
Dimensjoner (lengde A x bredde B)800 x 45 mm
TypeRustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440
Skruehull1 firkant (Ø 9 mm), 4 rund (Ø 8 mm)
Forpakningsenhet1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Krampe/hengsle, Kramper/hengsler, Vormann krampe, Krampe kraftig, Krampe kataforese, 000066300K Vormann, 000066300Z Vormann, 000066300ZF Vormann, 000066400K Vormann, 000066400Z Vormann, 000066400ZF Vormann, 010066400 Vormann, 000066500K Vormann, 000066500Z Vormann, 000066500ZF Vormann, 010066500 Vormann, 000066600K Vormann, 000066600Z Vormann, 000066600ZF Vormann, 010066600 Vormann, 000066700Z Vormann, 000066800Z Vormann, Krampe svart, Krampe galvanisert, Krampe varmgalvanisert, Krampe rustfritt stål, Krampe rustfritt stål, Vormann, Dørhengsle, Hengsle, Porthengsle