Krampe/hengsle - stål - kraftig - for tapp-Ø 16 mm

Bruksområde
  • Krampe/hengsle egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Kraftig
  • for tapp-Ø 16 mm
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Materialtykkelse: 5 mm
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde A x bredde B)
Type
Skruehull
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (lengde A x bredde B) Type Skruehull Forpakningsenhet Pris eksl. moms
38240x320146 1000 x 45 mm galvanisert 1 firkant (Ø 9 mm), 5 rund (Ø 8 mm) 4 stk.
NOK 621,00
(NOK 155,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x320771 500 x 45 mm galvanisert 1 firkant (Ø 9 mm), 2 rund (Ø 8 mm) 10 stk.
NOK 845,00
(NOK 84,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x320153 600 x 45 mm galvanisert 1 firkant (Ø 9 mm), 4 rund (Ø 8 mm) 10 stk.
NOK 865,00
(NOK 86,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x321266 600 x 45 mm varmgalvanisert 1 firkant (Ø 11 mm), 3 rund (Ø 8 mm) 5 stk.
NOK 811,00
(NOK 162,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x320627 700 x 45 mm galvanisert 1 firkant (Ø 9 mm), 4 rund (Ø 8 mm) 10 stk.
NOK 951,00
(NOK 95,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x320160 800 x 45 mm galvanisert 1 firkant (Ø 9 mm), 5 rund (Ø 8 mm) 10 stk.
NOK 1.030,00
(NOK 103,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x321280 800 x 45 mm varmgalvanisert 1 firkant (Ø 11 mm), 4 rund (Ø 8 mm) 5 stk.
NOK 1.030,00
(NOK 206,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x510585 600 x 45 mm Rustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440 1 firkant (Ø 9 mm), 4 rund (Ø 8 mm) 1 stk.
Produktsikkerhet
38240x510561 800 x 45 mm Rustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440 1 firkant (Ø 9 mm), 4 rund (Ø 8 mm) 1 stk.
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Krampe/hengsle, Kramper/hengsler, Vormann krampe, Krampe kraftig, Krampe kataforese, 000066300K Vormann, 000066300Z Vormann, 000066300ZF Vormann, 000066400K Vormann, 000066400Z Vormann, 000066400ZF Vormann, 010066400 Vormann, 000066500K Vormann, 000066500Z Vormann, 000066500ZF Vormann, 010066500 Vormann, 000066600K Vormann, 000066600Z Vormann, 000066600ZF Vormann, 010066600 Vormann, 000066700Z Vormann, 000066800Z Vormann, Krampe svart, Krampe galvanisert, Krampe varmgalvanisert, Krampe rustfritt stål, Krampe rustfritt stål, Vormann, Dørhengsle, Hengsle, Porthengsle