Krysshengsler - stål - kraftig - galvanisert eller kataforese

Bruksområde
  • Krysshengsler egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Kraftig
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Overflate - galvanisert eller kataforese
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Type
A/A1
B/B1
Materialtykkelse
Skruer
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x320542
Utføring
Typegalvanisert
A/A1300/105 mm
B/B138/70 mm
Materialtykkelse3,5 mm
Skruer2 firkantede (Ø 8 mm), 6 runde (Ø 5 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 707,00
(NOK 70,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x3594
Utføring
TypeKataforese
A/A1400/105 mm
B/B138/70 mm
Materialtykkelse3,2 mm
Skruer2 firkantede (Ø 8 mm), 7 runde (Ø 5 mm)
Forpakningsenhet6 stk.
Produktsikkerhet
NOK 691,00
(NOK 115,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320559
Utføring
Typegalvanisert
A/A1455/100 mm
B/B138/70 mm
Materialtykkelse3,5 mm
Skruer2 firkantede (Ø 8 mm), 7 runde (Ø 5 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 803,00
(NOK 80,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x321600
Utføring
TypeKataforese
A/A1500/105 mm
B/B138/70 mm
Materialtykkelse3,75 mm
Skruer2 firkantede (Ø 8 mm), 8 runde (Ø 5 mm)
Forpakningsenhet6 stk.
Produktsikkerhet
NOK 772,00
(NOK 128,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320566
Utføring
Typegalvanisert
A/A1500/105 mm
B/B138/70 mm
Materialtykkelse3,75 mm
Skruer2 firkantede (Ø 8 mm), 8 runde (Ø 5 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 954,00
(NOK 95,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320887
Utføring
Typegalvanisert
A/A1600 /105 mm
B/B13870 mm
Materialtykkelse3,75 mm
Skruer2 firkantede (Ø 8 mm), 9 runde (Ø 5 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.040,00
(NOK 104,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Krysshengsler, Krysshengsel, Lett krysshengsel, Krysshengsel rustfritt stål, Krysshengsel rustfritt stål, Krysshengsel sort, Krysshengsel galvanisert, 010124200 Vormann, 010124300 Vormann, 000124200K Vormann, 000124200Z Vormann, 000124250K Vormann, 000124250Z Vormann, 000124300Z Vormann, 000124400Z Vormann, lett krysshengsel, Beslag, Beslag Vormann, Vormann, Dørhengsel, Dørhengsel