Krysshengsler - stål - kraftig - galvanisert eller kataforese

Bruksområde
  • Krysshengsler egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Kraftig
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Overflate - galvanisert eller kataforese
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Type
A/A1
B/B1
Materialtykkelse
Skruer
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Type A/A1 B/B1 Materialtykkelse Skruer Forpakningsenhet Pris eksl. moms
38240x320542 galvanisert 300/105 mm 38/70 mm 3,5 mm 2 firkantede (Ø 8 mm), 6 runde (Ø 5 mm) 10 stk.
NOK 707,00
(NOK 70,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x3594 Kataforese 400/105 mm 38/70 mm 3,2 mm 2 firkantede (Ø 8 mm), 7 runde (Ø 5 mm) 6 stk.
NOK 691,00
(NOK 115,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x320559 galvanisert 455/100 mm 38/70 mm 3,5 mm 2 firkantede (Ø 8 mm), 7 runde (Ø 5 mm) 10 stk.
NOK 803,00
(NOK 80,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x321600 Kataforese 500/105 mm 38/70 mm 3,75 mm 2 firkantede (Ø 8 mm), 8 runde (Ø 5 mm) 6 stk.
NOK 772,00
(NOK 128,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x320566 galvanisert 500/105 mm 38/70 mm 3,75 mm 2 firkantede (Ø 8 mm), 8 runde (Ø 5 mm) 10 stk.
NOK 954,00
(NOK 95,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x320887 galvanisert 600 /105 mm 3870 mm 3,75 mm 2 firkantede (Ø 8 mm), 9 runde (Ø 5 mm) 10 stk.
NOK 1.040,00
(NOK 104,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Krysshengsler, Krysshengsel, Lett krysshengsel, Krysshengsel rustfritt stål, Krysshengsel rustfritt stål, Krysshengsel sort, Krysshengsel galvanisert, 010124200 Vormann, 010124300 Vormann, 000124200K Vormann, 000124200Z Vormann, 000124250K Vormann, 000124250Z Vormann, 000124300Z Vormann, 000124400Z Vormann, lett krysshengsel, Beslag, Beslag Vormann, Vormann, Dørhengsel, Dørhengsel