Kulissehengsle - slått - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Kulissehengsle egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Slått
Teknisk informasjon
  • DIN 56923
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x tykkelse)
Skruehull
Type
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (A x B x tykkelse) Skruehull Type VE Pris eksl. moms
38240x130073 45 x 70 x 3 mm 8 (Ø 4,5 mm) Jern ubehandlet 50 stk.
NOK 3.270,00
(NOK 65,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x130059 50 x 50 x 2,5 mm 6 (Ø 4,5 mm) Jern ubehandlet 50 stk.
NOK 2.530,00
(NOK 50,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x130080 50 x 100 x 3 mm 6 (Ø 4,5 mm) Jern ubehandlet 50 stk.
NOK 3.590,00
(NOK 71,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x130066 60 x 60 x 3 mm 6 (Ø 4,5 mm) Jern ubehandlet 50 stk.
NOK 3.320,00
(NOK 66,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x130097 60 x 90 x 3 mm 8 (Ø 4,5 mm) Jern ubehandlet 50 stk.
NOK 2.350,00
(NOK 47,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x130103 60 x 120 x 3 mm 8 (Ø 4,5 mm) Jern ubehandlet 50 stk.
NOK 4.460,00
(NOK 89,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x130035 70 x 55 x 3 mm 6 (Ø 4,5 mm) Jern ubehandlet 50 stk.
NOK 1.440,00
(NOK 28,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x130158 70 x 55 x 3 mm 6 (Ø 4,5 mm) DIN 56923, 2 mm aksialklaring, avløftbar ringstift, stift-Ø 6 x 100 mm 20 stk.
NOK 954,00
(NOK 47,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x130127 80 x 120 x 3 mm 10 (Ø 4,5 mm) Jern ubehandlet 20 stk.
NOK 2.220,00
(NOK 111,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Kulissehengsle, Kulissehengsle, Hengsle, Vormann hengsle, Kulissehengsle, Kulissehengsler, Kulissehengsle, Kulissehengsle jern, Kulissehengsle jern ubehandlet, Kulissehengsle med aksialklaring, Kulissehengsle med ringstift, DIN 56923, DIN 56923 hengsle, 000058457RI Vormann, 000057050RI Vormann, 000058510RI Vormann, 000057060RI Vormann, 000058609RI Vormann, 00058612RI Vormann, 000056070RI Vormann, 000056070ZR Vormann, 000058812RI Vormann, Vormann, Hengsler, Løftehengsle, Avløftbart dørhengsle, avtakbart hengsle, Avhengslingshengsle, avhengslbart hengsle