Kulissehengsle - slått - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Kulissehengsle egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Slått
Teknisk informasjon
  • DIN 56923
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x tykkelse)
Skruehull
Type
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x130073
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)45 x 70 x 3 mm
Skruehull8 (Ø 4,5 mm)
TypeJern ubehandlet
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.270,00
(NOK 65,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x130059
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)50 x 50 x 2,5 mm
Skruehull6 (Ø 4,5 mm)
TypeJern ubehandlet
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.530,00
(NOK 50,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x130080
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)50 x 100 x 3 mm
Skruehull6 (Ø 4,5 mm)
TypeJern ubehandlet
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.590,00
(NOK 71,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x130066
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)60 x 60 x 3 mm
Skruehull6 (Ø 4,5 mm)
TypeJern ubehandlet
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.320,00
(NOK 66,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x130097
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)60 x 90 x 3 mm
Skruehull8 (Ø 4,5 mm)
TypeJern ubehandlet
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.350,00
(NOK 47,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x130103
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)60 x 120 x 3 mm
Skruehull8 (Ø 4,5 mm)
TypeJern ubehandlet
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 4.460,00
(NOK 89,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x130035
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)70 x 55 x 3 mm
Skruehull6 (Ø 4,5 mm)
TypeJern ubehandlet
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.440,00
(NOK 28,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x130158
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)70 x 55 x 3 mm
Skruehull6 (Ø 4,5 mm)
TypeDIN 56923, 2 mm aksialklaring, avløftbar ringstift, stift-Ø 6 x 100 mm
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 954,00
(NOK 47,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x130127
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)80 x 120 x 3 mm
Skruehull10 (Ø 4,5 mm)
TypeJern ubehandlet
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.220,00
(NOK 111,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Kulissehengsle, Kulissehengsle, Hengsle, Vormann hengsle, Kulissehengsle, Kulissehengsler, Kulissehengsle, Kulissehengsle jern, Kulissehengsle jern ubehandlet, Kulissehengsle med aksialklaring, Kulissehengsle med ringstift, DIN 56923, DIN 56923 hengsle, 000058457RI Vormann, 000057050RI Vormann, 000058510RI Vormann, 000057060RI Vormann, 000058609RI Vormann, 00058612RI Vormann, 000056070RI Vormann, 000056070ZR Vormann, 000058812RI Vormann, Vormann, Hengsler, Løftehengsle, Avløftbart dørhengsle, avtakbart hengsle, Avhengslingshengsle, avhengslbart hengsle