Lamellhjul - for store nedsenkningsdybder - K40 til K120 - FSR 618

Bruksområde
  • Lamellhjul for bearbeiding av noter, riller, fuger og kiler
  • Egnet for metall
Beskrivelse
  • Universelt brukbar på slipemaskiner, benkslipere og fleksible aksler
Teknisk informasjon
  • Boring - 14 mm
  • Korntype - Korund
  • Binding - Korund
  • Kornstørrelse - K 40 til K 120
  • Maksimal arbeidshastighet - 80 m/s
Levering kun i angitte forpakningsenheter! Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Mop-Ø x Ø Bredde
Kornstørrelse
Tillatt turtall
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658411141604
Utføring
Mop-Ø x Ø Bredde165 mm x 14 mm
KornstørrelseK 40
Tillatt turtall5800 1/min
Forpakningsenhet10 stk
NOK 7.360,00
(NOK 736,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658411141606
Utføring
Mop-Ø x Ø Bredde165 mm x 14 mm
KornstørrelseK 60
Tillatt turtall5800 1/min
Forpakningsenhet10 stk
NOK 7.360,00
(NOK 736,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658411141608
Utføring
Mop-Ø x Ø Bredde165 mm x 14 mm
KornstørrelseK 80
Tillatt turtall5800 1/min
Forpakningsenhet10 stk
NOK 7.360,00
(NOK 736,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658411141612
Utføring
Mop-Ø x Ø Bredde165 mm x 14 mm
KornstørrelseK 120
Tillatt turtall5800 1/min
Forpakningsenhet10 stk
NOK 7.360,00
(NOK 736,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658411141615
Utføring
Mop-Ø x Ø Bredde165 mm x 14 mm
KornstørrelseK 150
Tillatt turtall5800 1/min
Forpakningsenhet10 stk
NOK 7.360,00
(NOK 736,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658411141622
Utføring
Mop-Ø x Ø Bredde165 mm x 14 mm
KornstørrelseK 220
Tillatt turtall5800 1/min
Forpakningsenhet10 stk
NOK 7.360,00
(NOK 736,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: lamellhjul, Lamellhjul, Lamellhjul, lamellslipeskive, klingspor, sandpapir