Lamellhjul - for store nedsenkningsdybder - K40 til K120 - FSR 618

Bruksområde
  • Lamellhjul for bearbeiding av noter, riller, fuger og kiler
  • Egnet for metall
Beskrivelse
  • Universelt brukbar på slipemaskiner, benkslipere og fleksible aksler
Teknisk informasjon
  • Boring - 14 mm
  • Korntype - Korund
  • Binding - Korund
  • Kornstørrelse - K 40 til K 120
  • Maksimal arbeidshastighet - 80 m/s
Levering kun i angitte forpakningsenheter! Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Mop-Ø x Ø Bredde
Kornstørrelse
Tillatt turtall
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Mop-Ø x Ø Bredde Kornstørrelse Tillatt turtall Forpakningsenhet Pris eksl. moms
658411141604 165 mm x 14 mm K 40 5800 1/min 10 stk
NOK 7.360,00
(NOK 736,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658411141606 165 mm x 14 mm K 60 5800 1/min 10 stk
NOK 7.360,00
(NOK 736,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658411141608 165 mm x 14 mm K 80 5800 1/min 10 stk
NOK 7.360,00
(NOK 736,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658411141612 165 mm x 14 mm K 120 5800 1/min 10 stk
NOK 7.360,00
(NOK 736,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658411141615 165 mm x 14 mm K 150 5800 1/min 10 stk
NOK 7.360,00
(NOK 736,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658411141622 165 mm x 14 mm K 220 5800 1/min 10 stk
NOK 7.360,00
(NOK 736,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: lamellhjul, Lamellhjul, Lamellhjul, lamellslipeskive, klingspor, sandpapir