Lånebånd (hengsle) - stål - lett - for dorn-Ø 10 mm

Bruksområde
  • Lånebåndet er egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Lånebåndet er egnet for dorn-Ø 10 mm.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Overflate - galvanisert eller kataforese
  • Egenskaper - for dorn-Ø 10 mm
  • Utførelse - lett
  • Materialtykkelse - 3,5 mm
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde x bredde)
Type
Skruehull
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x321495
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde)200 x 30 mm
Typekataforese
Skruehull1 firkant (Ø 9 mm), 2 rund (Ø 6 mm)
Forpakningsenhet6 stk.
Produktsikkerhet
NOK 440,00
(NOK 73,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320085
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde)300 x 30 mm
Typegalvanisert
Skruehull1 firkant (Ø 9 mm), 2 rund (Ø 6 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 312,00
(NOK 31,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x321501
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde)400 x 30 mm
Typekataforese
Skruehull1 firkant (Ø 9 mm), 3 rund (Ø 6 mm)
Forpakningsenhet6 stk.
Produktsikkerhet
NOK 476,00
(NOK 79,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320092
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde)400 x 30 mm
Typegalvanisert
Skruehull3 firkant (Ø 9 mm), 1 rund (Ø 6 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 368,00
(NOK 36,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320733
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde)500 x 30 mm
Typegalvanisert
Skruehull1 firkant (Ø 9 mm), 4 rund (Ø 6 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 480,00
(NOK 48,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Lånebånd, Lånebånd, Lånebånd Vormann, Lånebånd lett, Lånebånd kataforese, 000065300K Vormann, 000065300Z Vormann, 000065400K Vormann, 000065400Z Vormann, 000065500Z Vormann, Lånebånd galvanisert, Lånebånd svart, Vormann, Vormann, Dørhengsle, Hengsle, Porthengsle