Lånebånd (hengsle) - stål - lett - for dorn-Ø 10 mm

Bruksområde
  • Lånebåndet er egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Lånebåndet er egnet for dorn-Ø 10 mm.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Overflate - galvanisert eller kataforese
  • Egenskaper - for dorn-Ø 10 mm
  • Utførelse - lett
  • Materialtykkelse - 3,5 mm
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde x bredde)
Type
Skruehull
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (lengde x bredde) Type Skruehull Forpakningsenhet Pris eksl. moms
38240x321495 200 x 30 mm kataforese 1 firkant (Ø 9 mm), 2 rund (Ø 6 mm) 6 stk.
NOK 440,00
(NOK 73,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x320085 300 x 30 mm galvanisert 1 firkant (Ø 9 mm), 2 rund (Ø 6 mm) 10 stk.
NOK 312,00
(NOK 31,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x321501 400 x 30 mm kataforese 1 firkant (Ø 9 mm), 3 rund (Ø 6 mm) 6 stk.
NOK 476,00
(NOK 79,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x320092 400 x 30 mm galvanisert 3 firkant (Ø 9 mm), 1 rund (Ø 6 mm) 10 stk.
NOK 368,00
(NOK 36,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x320733 500 x 30 mm galvanisert 1 firkant (Ø 9 mm), 4 rund (Ø 6 mm) 10 stk.
NOK 480,00
(NOK 48,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Lånebånd, Lånebånd, Lånebånd Vormann, Lånebånd lett, Lånebånd kataforese, 000065300K Vormann, 000065300Z Vormann, 000065400K Vormann, 000065400Z Vormann, 000065500Z Vormann, Lånebånd galvanisert, Lånebånd svart, Vormann, Vormann, Dørhengsle, Hengsle, Porthengsle