Lite lamellhjul KM 615 - for rustfritt stål - korund - skaft-Ø 6 mm - K 60 til K 120 - forpakning 10 stk. - pris per forpakning

Bruksområde
  • Det lille lamellhjulet er egnet for bearbeiding av rustfritt stål.
  • Til bearbeiding av profilerte arbeidsstykker, innvendige flater, trange og vanskelig tilgjengelige steder. Spesielt egnet for radiell, kjølig sliping uten anløpingsfarger på rustfritt stål.
Beskrivelse
  • Lamellhjulet kan brukes universelt på rettslipere, automatiske slipemaskiner, benkslipere og bøyelige aksler.
  • De vifteformede, radialt plasserte lamellene tilpasser seg arbeidsstykkets kontur.
Teknisk informasjon
  • Bruksområde - Rustfritt stål
  • Slipeskivenes binding - kunstharpiks
  • Korntype - korund
  • Kornstørrelse - K 60 til K 120
  • Spennhylseskaft - Ø 6 mm
Leveres kun i angitte forpakningsenheter! Priser per forpakningsenhet!
Gjennomføring (11)
avgrensning utvalg
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø
Kornstørrelse
Tillatt turtall
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 6584311030060
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø30 x 10 x 6 mm
KornstørrelseK 60
Tillatt turtall25400 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 480,00
(NOK 48,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 6584311030080
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø30 x 10 x 6 mm
KornstørrelseK 80
Tillatt turtall25400 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 480,00
(NOK 48,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 6584311030120
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø30 x 10 x 6 mm
KornstørrelseK 120
Tillatt turtall25400 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 482,00
(NOK 48,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 6584312040060
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø40 x 20 x 6 mm
KornstørrelseK 60
Tillatt turtall19000 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 687,00
(NOK 68,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 6584312040080
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø40 x 20 x 6 mm
KornstørrelseK 80
Tillatt turtall19000 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 569,00
(NOK 56,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 6584312040120
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø40 x 20 x 6 mm
KornstørrelseK 120
Tillatt turtall19000 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 571,00
(NOK 57,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 6584312050060
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø50 x 20 x 6 mm
KornstørrelseK 60
Tillatt turtall15200 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 640,00
(NOK 64,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 6584313060060
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø60 x 30 x 6 mm
KornstørrelseK 60
Tillatt turtall12700 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 910,00
(NOK 91,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 6584313060080
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø60 x 30 x 6 mm
KornstørrelseK 80
Tillatt turtall12700 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 754,00
(NOK 75,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 6584314080060
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø80 x 40 x 6 mm
KornstørrelseK 60
Tillatt turtall9500 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 1.330,00
(NOK 133,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 6584314080080
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø80 x 40 x 6 mm
KornstørrelseK 80
Tillatt turtall9500 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 1.330,00
(NOK 133,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: lamellhjul, Lamellhjul, Lamellhjul, viftesliper, klingspor, sandpapir