Lite lamellhjul KM 615 - for rustfritt stål - korund - skaft-Ø 6 mm - K 60 til K 120 - forpakning 10 stk. - pris per forpakning

Bruksområde
  • Det lille lamellhjulet er egnet for bearbeiding av rustfritt stål.
  • Til bearbeiding av profilerte arbeidsstykker, innvendige flater, trange og vanskelig tilgjengelige steder. Spesielt egnet for radiell, kjølig sliping uten anløpingsfarger på rustfritt stål.
Beskrivelse
  • Lamellhjulet kan brukes universelt på rettslipere, automatiske slipemaskiner, benkslipere og bøyelige aksler.
  • De vifteformede, radialt plasserte lamellene tilpasser seg arbeidsstykkets kontur.
Teknisk informasjon
  • Bruksområde - Rustfritt stål
  • Slipeskivenes binding - kunstharpiks
  • Korntype - korund
  • Kornstørrelse - K 60 til K 120
  • Spennhylseskaft - Ø 6 mm
Leveres kun i angitte forpakningsenheter! Priser per forpakningsenhet!
Gjennomføring (11)
avgrensning utvalg
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø
Kornstørrelse
Tillatt turtall
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø Kornstørrelse Tillatt turtall Forpakningsenhet Pris eksl. moms
6584311030060 30 x 10 x 6 mm K 60 25400 1/min 10 stk.
NOK 480,00
(NOK 48,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
6584311030080 30 x 10 x 6 mm K 80 25400 1/min 10 stk.
NOK 480,00
(NOK 48,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
6584311030120 30 x 10 x 6 mm K 120 25400 1/min 10 stk.
NOK 482,00
(NOK 48,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
6584312040060 40 x 20 x 6 mm K 60 19000 1/min 10 stk.
NOK 687,00
(NOK 68,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
6584312040080 40 x 20 x 6 mm K 80 19000 1/min 10 stk.
NOK 569,00
(NOK 56,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
6584312040120 40 x 20 x 6 mm K 120 19000 1/min 10 stk.
NOK 571,00
(NOK 57,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
6584312050060 50 x 20 x 6 mm K 60 15200 1/min 10 stk.
NOK 640,00
(NOK 64,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
6584313060060 60 x 30 x 6 mm K 60 12700 1/min 10 stk.
NOK 910,00
(NOK 91,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
6584313060080 60 x 30 x 6 mm K 80 12700 1/min 10 stk.
NOK 754,00
(NOK 75,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
6584314080060 80 x 40 x 6 mm K 60 9500 1/min 10 stk.
NOK 1.330,00
(NOK 133,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
6584314080080 80 x 40 x 6 mm K 80 9500 1/min 10 stk.
NOK 1.330,00
(NOK 133,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: lamellhjul, Lamellhjul, Lamellhjul, viftesliper, klingspor, sandpapir