Malerspakel - Stålblad - Mål 2 til 10 cm - EP 5 stk - Pris per EP - halvfleksibel

Bruksområde
  • Malerspakelen egner seg til alt gips- og pussarbeid, samt malerarbeid.
Beskrivelse
  • Malerspakelen er halvfleksibel, har innslått blad og er utstyrt med treskaft.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Stålblad
  • Mål - 2 til 10 cm
  • EP - 5 stk
  • Pris per EP
  • halvfleksibel
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Bredde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 108100321002
Utføring
Bredde2 cm
VE5 stk
per EP
Produktsikkerhet
NOK 226,00
(NOK 45,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 108100321004
Utføring
Bredde4 cm
VE5 stk
per EP
Produktsikkerhet
NOK 303,00
(NOK 60,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 108100321005
Utføring
Bredde5 cm
VE5 stk
per EP
Produktsikkerhet
NOK 315,00
(NOK 63,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 108100321006
Utføring
Bredde6 cm
VE5 stk
per EP
Produktsikkerhet
NOK 328,00
(NOK 65,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 108100321008
Utføring
Bredde8 cm
VE5 stk
per EP
Produktsikkerhet
NOK 378,00
(NOK 75,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 108100321010
Utføring
Bredde10 cm
VE5 stk
per EP
Produktsikkerhet
NOK 424,00
(NOK 84,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Malerspakel, spak, sparkelspade, gipsspak, gips-spak, Maler-spak