Malerspatel - stålblad - mål 2 til 12 cm - pakning 5 stk. - pris per pakning - stiv

Bruksområde
  • Malerspatelen er egnet for alt gips- og pussarbeid, samt malerarbeid.
Beskrivelse
  • Malerspatelen er stiv, gjennomgående naglet og utstyrt med et treskaft.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stålblad
  • Mål - 2 til 12 cm
  • Pakning - 5 stk.
  • Pris per pakning
  • stiv
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Bredde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Bredde VE Pris eksl. moms
108100320902 2 cm 12 stk. per pakning
NOK 346,00
(NOK 69,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
108100320903 3 cm 12 stk. per pakning
NOK 371,00
(NOK 74,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
108100320904 4 cm 5 stk. per pakning
NOK 337,00
(NOK 67,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
108100320905 5 cm 5 stk. per pakning
NOK 363,00
(NOK 72,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
108100320906 6 cm 5 stk. per pakning
NOK 371,00
(NOK 74,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
108100320907 7 cm 5 stk. per pakning
NOK 424,00
(NOK 84,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
108100320908 8 cm 5 stk. per pakning
NOK 457,00
(NOK 91,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
108100320910 10 cm 6 stk. per pakning
NOK 554,00
(NOK 110,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
108100320912 12 cm 5 stk. per pakning
NOK 612,00
(NOK 122,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Malerspatel, spatel, murerskje, gipsspatel, Maler-spatel