Måleskje - polystyren PS - detekterbar - 0,5-50 ml - blå

Bruksområde
  • Måleskjeene er godt egnet for prøvetaking innen kjemisk industri, generell industri og næringsmiddelindustri.
  • Små mengder pulver, granulater og væsker kan måles nøyaktig og doseres presist.
Beskrivelse
  • Måle- og doseringsskjeene er produsert i renrom.
  • Pakket enkeltvis og sterilisert.
  • Måleskjeene har en avstrykerkant.
  • God resttømming mulig på grunn av den flate forkanten.
  • Den flate bunnen gjør at måleskjeen kan settes fra seg uten at innholdet søles.
  • Øyet på enden av håndtaket gjør det mulig å henge opp eller bunte sammen flere skjeer.
  • Volumet er preget inn i håndtaket.
  • I samsvar med EU-retningslinjer for næringsmidler og FDA-retningslinjer.
Teknisk informasjon
  • Materiale - polystyren PS
  • Innhold - 0,5 til 50 ml
  • Renromsklasse - 7
  • Farge - blå
Gjennomføring (8)
avgrensning utvalg
Innhold
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 951853784085
Utføring
Innhold0,5 ml
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 858,00
(NOK 8,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 951853784087
Utføring
Innhold1 ml
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 923,00
(NOK 9,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 951853784089
Utføring
Innhold2,5 ml
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.010,00
(NOK 10,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 951853784091
Utføring
Innhold5 ml
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.080,00
(NOK 10,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 951853784093
Utføring
Innhold10 ml
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.160,00
(NOK 11,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 951853784095
Utføring
Innhold15 ml
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.230,00
(NOK 12,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 951853784097
Utføring
Innhold25 ml
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.450,00
(NOK 14,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 951853784099
Utføring
Innhold50 ml
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.430,00
(NOK 24,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: detekterbar måleskje, prøvetaker, skje, måleskje, måleskje, blå måleskjeer, prøvetaker, prøvetaking, prøveinnsamling, prøve, prøver, prøvetaking, spade, spader, doseringsskje, detekterbar