Måleskje - polystyren PS - detekterbar - 0,5-50 ml - blå

Bruksområde
  • Måleskjeene er godt egnet for prøvetaking innen kjemisk industri, generell industri og næringsmiddelindustri.
  • Små mengder pulver, granulater og væsker kan måles nøyaktig og doseres presist.
Beskrivelse
  • Måle- og doseringsskjeene er produsert i renrom.
  • Pakket enkeltvis og sterilisert.
  • Måleskjeene har en avstrykerkant.
  • God resttømming mulig på grunn av den flate forkanten.
  • Den flate bunnen gjør at måleskjeen kan settes fra seg uten at innholdet søles.
  • Øyet på enden av håndtaket gjør det mulig å henge opp eller bunte sammen flere skjeer.
  • Volumet er preget inn i håndtaket.
  • I samsvar med EU-retningslinjer for næringsmidler og FDA-retningslinjer.
Teknisk informasjon
  • Materiale - polystyren PS
  • Innhold - 0,5 til 50 ml
  • Renromsklasse - 7
  • Farge - blå
Gjennomføring (8)
avgrensning utvalg
Innhold
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Innhold VE Pris eksl. moms
951853784085 0,5 ml 100 stk.
NOK 858,00
(NOK 8,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
951853784087 1 ml 100 stk.
NOK 923,00
(NOK 9,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
951853784089 2,5 ml 100 stk.
NOK 1.010,00
(NOK 10,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
951853784091 5 ml 100 stk.
NOK 1.080,00
(NOK 10,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
951853784093 10 ml 100 stk.
NOK 1.160,00
(NOK 11,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
951853784095 15 ml 100 stk.
NOK 1.230,00
(NOK 12,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
951853784097 25 ml 100 stk.
NOK 1.450,00
(NOK 14,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
951853784099 50 ml 100 stk.
NOK 2.430,00
(NOK 24,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: detekterbar måleskje, prøvetaker, skje, måleskje, måleskje, blå måleskjeer, prøvetaker, prøvetaking, prøveinnsamling, prøve, prøver, prøvetaking, spade, spader, doseringsskje, detekterbar