Messingplugg MS - for skruer med metriske gjenger

Bruksområde
  • Messingpluggen er egnet for montering av hyller, varmtvannsberedere og aggregater i kompakte byggematerialer.
  • Den monteres ved forhåndsmontasje.
Beskrivelse
  • Messingpluggen er egnet for mottak av metriske gjenger.
  • Når skruen eller gjengestangen skrus inn, ekspanderer messingpluggen og forankrer seg mot borehullsveggen.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Messing
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Nominell bordiameter
Borehullsdybde
Plukglengde
Innvendige gjenger
min. innskruingsdybde
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928802642400
Utføring
Nominell bordiameter5 mm
Borehullsdybde20 mm
Plukglengde15 mm
Innvendige gjengerM4
min. innskruingsdybde15 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 444,42
(NOK 4,44 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 22,42
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928802642500
Utføring
Nominell bordiameter6 mm
Borehullsdybde25 mm
Plukglengde18 mm
Innvendige gjengerM5
min. innskruingsdybde15 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 525,45
(NOK 5,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 26,45
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928807866000
Utføring
Nominell bordiameter8 mm
Borehullsdybde27 mm
Plukglengde22 mm
Innvendige gjengerM6
min. innskruingsdybde22 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 686,57
(NOK 6,87 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 34,57
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928807898100
Utføring
Nominell bordiameter10 mm
Borehullsdybde35 mm
Plukglengde28 mm
Innvendige gjengerM8
min. innskruingsdybde28 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 504,45
(NOK 10,09 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 25,45
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928807866100
Utføring
Nominell bordiameter12 mm
Borehullsdybde39 mm
Plukglengde32 mm
Innvendige gjengerM10
min. innskruingsdybde32 mm
Forpakningsenhet25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 346,44
(NOK 13,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 17,44
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928807866200
Utføring
Nominell bordiameter15 mm
Borehullsdybde46 mm
Plukglengde37 mm
Innvendige gjengerM12
min. innskruingsdybde37 mm
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 264,35
(NOK 26,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 13,35
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928807866300
Utføring
Nominell bordiameter20 mm
Borehullsdybde50 mm
Plukglengde43 mm
Innvendige gjengerM16
min. innskruingsdybde43 mm
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 553,91
(NOK 55,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 27,91
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: festesystemer, festeteknikk, plugg, elektro-fester, elektrofesting, fischer festeteknikk, fischer plugg, stillasinnfesting, hulromsfester, installasjonssystemer, langskaftplugg, sanitær-fester, sanitærfesting, messingplugg ms, messingplugg, plugg, ms