Messingplugg MS - for skruer med metriske gjenger

Bruksområde
  • Messingpluggen er egnet for montering av hyller, varmtvannsberedere og aggregater i kompakte byggematerialer.
  • Den monteres ved forhåndsmontasje.
Beskrivelse
  • Messingpluggen er egnet for mottak av metriske gjenger.
  • Når skruen eller gjengestangen skrus inn, ekspanderer messingpluggen og forankrer seg mot borehullsveggen.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Messing
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Nominell bordiameter
Borehullsdybde
Plukglengde
Innvendige gjenger
min. innskruingsdybde
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Nominell bordiameter Borehullsdybde Plukglengde Innvendige gjenger min. innskruingsdybde Forpakningsenhet Pris eksl. moms
928802642400 5 mm 20 mm 15 mm M4 15 mm 100 stk.
NOK 444,42
(NOK 4,44 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 22,42
Produktsikkerhet
928802642500 6 mm 25 mm 18 mm M5 15 mm 100 stk.
NOK 525,45
(NOK 5,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 26,45
Produktsikkerhet
928807866000 8 mm 27 mm 22 mm M6 22 mm 100 stk.
NOK 686,57
(NOK 6,87 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 34,57
Produktsikkerhet
928807898100 10 mm 35 mm 28 mm M8 28 mm 50 stk.
NOK 504,45
(NOK 10,09 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 25,45
Produktsikkerhet
928807866100 12 mm 39 mm 32 mm M10 32 mm 25 stk.
NOK 346,44
(NOK 13,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 17,44
Produktsikkerhet
928807866200 15 mm 46 mm 37 mm M12 37 mm 10 stk.
NOK 264,35
(NOK 26,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 13,35
Produktsikkerhet
928807866300 20 mm 50 mm 43 mm M16 43 mm 10 stk.
NOK 553,91
(NOK 55,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 27,91
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: festesystemer, festeteknikk, plugg, elektro-fester, elektrofesting, fischer festeteknikk, fischer plugg, stillasinnfesting, hulromsfester, installasjonssystemer, langskaftplugg, sanitær-fester, sanitærfesting, messingplugg ms, messingplugg, plugg, ms