Messingplugg PA 4 - Gjenge M6-M10 - Plugglengde 7,5-25 mm - Pkn 25 til 200 stk. - Pris per pakning

Bruksområde
  • Messingpluggen PA 4 er ideell for å feste håndtak, festevinkler eller lamper i platematerialer av tre, plastplater, men også i betong, heltegl og kalksandstein.
  • Pluggen er egnet for montering av metriske skruer i tynne platematerialer.
Beskrivelse
  • Messingpluggen settes ved forhåndsmontering. Når skruen skrus inn, ekspanderer pluggen og forankres i byggematerialet.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Messing
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Nominell bordiameter
Borehullsdybde
Plugglengde
Gjenge
Innskruingsdybde
Min. forankringsdybde
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928805048400
Utføring
Nominell bordiameter8 mm
Borehullsdybde7,5 mm
Plugglengde7,5 mm
GjengeM6
Innskruingsdybde7,5 mm
Min. forankringsdybde7,5 mm
Forpakningsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.337,98
(NOK 11,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 117,98
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805848400
Utføring
Nominell bordiameter8 mm
Borehullsdybde10,5 mm
Plugglengde10,5 mm
GjengeM6
Innskruingsdybde10,5 mm
Min. forankringsdybde10,5 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.453,23
(NOK 14,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 73,23
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805948400
Utføring
Nominell bordiameter8 mm
Borehullsdybde13,5 mm
Plugglengde13,5 mm
GjengeM6
Innskruingsdybde13,5 mm
Min. forankringsdybde13,5 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.758,75
(NOK 17,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 88,75
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805048500
Utføring
Nominell bordiameter10 mm
Borehullsdybde25 mm
Plugglengde25 mm
GjengeM8
Innskruingsdybde25 mm
Min. forankringsdybde25 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.116,13
(NOK 22,32 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 56,13
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805048600
Utføring
Nominell bordiameter12 mm
Borehullsdybde25 mm
Plugglengde25 mm
GjengeM10
Innskruingsdybde25 mm
Min. forankringsdybde25 mm
Forpakningsenhet25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 689,77
(NOK 27,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 34,77
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: festesystemer, festeteknikk, plugg, fischer festeteknikk, fischer plugg, messingplugg pa 4, messingplugg, pa 4, plugg