Messingplugg PA 4 - Gjenge M6-M10 - Plugglengde 7,5-25 mm - Pkn 25 til 200 stk. - Pris per pakning

Bruksområde
  • Messingpluggen PA 4 er ideell for å feste håndtak, festevinkler eller lamper i platematerialer av tre, plastplater, men også i betong, heltegl og kalksandstein.
  • Pluggen er egnet for montering av metriske skruer i tynne platematerialer.
Beskrivelse
  • Messingpluggen settes ved forhåndsmontering. Når skruen skrus inn, ekspanderer pluggen og forankres i byggematerialet.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Messing
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Nominell bordiameter
Borehullsdybde
Plugglengde
Gjenge
Innskruingsdybde
Min. forankringsdybde
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Nominell bordiameter Borehullsdybde Plugglengde Gjenge Innskruingsdybde Min. forankringsdybde Forpakningsenhet Pris eksl. moms
928805048400 8 mm 7,5 mm 7,5 mm M6 7,5 mm 7,5 mm 200 stk.
NOK 2.337,98
(NOK 11,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 117,98
Produktsikkerhet
928805848400 8 mm 10,5 mm 10,5 mm M6 10,5 mm 10,5 mm 100 stk.
NOK 1.453,23
(NOK 14,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 73,23
Produktsikkerhet
928805948400 8 mm 13,5 mm 13,5 mm M6 13,5 mm 13,5 mm 100 stk.
NOK 1.758,75
(NOK 17,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 88,75
Produktsikkerhet
928805048500 10 mm 25 mm 25 mm M8 25 mm 25 mm 50 stk.
NOK 1.116,13
(NOK 22,32 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 56,13
Produktsikkerhet
928805048600 12 mm 25 mm 25 mm M10 25 mm 25 mm 25 stk.
NOK 689,77
(NOK 27,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 34,77
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: festesystemer, festeteknikk, plugg, fischer festeteknikk, fischer plugg, messingplugg pa 4, messingplugg, pa 4, plugg