Møbelvinkel - stål - innvendig forsenket - galvanisert eller messingbelagt - materialtykkelse 2 mm - pris per forpakning

Bruksområde
  • Møbelvinkelen egner seg for bruk i industri, håndverk og hobbysektoren.
Beskrivelse
  • Hullene er innvendig forsenket.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Materialtykkelse - 2 mm
  • Skruehull - 4 (Ø 3 mm)
  • Pris per forpakning
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Type
A
B
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Type A B VE Pris eksl. moms
38245x200660 galvanisert 25 mm 10 mm 100 stk.
NOK 428,00
(NOK 4,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200745 galvanisert 40 mm 10 mm 100 stk.
NOK 362,00
(NOK 3,62 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200721 messingbelagt 40 mm 10 mm 100 stk.
NOK 559,00
(NOK 5,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x450140 messingbelagt 40 mm 10 mm 20 stk. (5 x 4 stk., på kort)
NOK 230,00
(NOK 11,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Beslag, Vinkel Vormann, Møbelvinkel Vormann, Møbelvinkel innvendig forsenket, Møbelvinkel messingbelagt, Møbelvinkel galvanisert, 000185025Z Vormann, 000185030Z Vormann, 000185040Z Vormann, 00185040V Vormann, 092120000 Vormann, 092121000 Vormann, 092122000 Vormann, 092123000 Vormann, 092124000 Vormann, 092125000 Vormann, Vormann, Møbelbeslag, Møbelhjørne, Hjørnevinkel, Hjørneforbindelse