Montasjeskinne FUS - Stål - U-profil - Lengde 2000 til 6000 mm - PU 1 eller 2 stk

Bruksområde
  • Den høykvalitets fischer montasjeskinnen FUS er en U-profil-montasjeskinne for etablering av sikre horisontale og vertikale installasjoner.
  • Den muliggjør rask og rasjonell festing av rørstrekk og bærekonstruksjoner.
Beskrivelse
  • Den høykvalitets fischer montasjeskinnen FUS er en U-profil-montasjeskinne for etablering av sikre horisontale og vertikale installasjoner.
  • Skinnegeometrien sikrer bruk av det omfattende fischer-tilbehørsutvalget. Den markerte fortanningen i skinnen gir skyvemutteren et sikkert feste ved vertikale montasjer og høye tverrlaster. Ulike skinnetykkelser muliggjør en økonomisk skinneutforming. Skaleringen på montasjeskinnene forenkler kapping og plassering av komponentene. Langhull i skinnen gir mer fleksibilitet ved montering av tilleggsdeler.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Stål S250 GD (materialnr. 1.0242) iht. DIN EN 10346
  • Forsinking - Sendzimir-forsinket, ca. 20 μm
Gjennomføring (15)
avgrensning utvalg
Brannprøving
Lengde
Tykkelse
Profilvekt
Profiltverrsnitt
VE
Pris per
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928504039100
Utføring
Brannprøvingnei
Lengde2000 mm
Tykkelse2 mm
Profilvekt1.44 kg/m
Profiltverrsnitt1,72 cm²
VE1 stk
Pris perStk
Produktsikkerhet
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 47,06
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928509766000
Utføring
Brannprøvingnei
Lengde3000 mm
Tykkelse2 mm
Profilvekt1.44 kg/m
Profiltverrsnitt1,72 cm²
VE2 stk
Pris perVE
Produktsikkerhet
NOK 1.209,19
(NOK 604,60 / Stk.)
eksl. NOK 2.000,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 139,19
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928509286700
Utføring
Brannprøvingnei
Lengde2000 mm
Tykkelse2,5 mm
Profilvekt1.67 kg/m
Profiltverrsnitt1,99 cm²
VE1 stk
Pris perStk
Produktsikkerhet
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 62,93
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928507734900
Utføring
Brannprøvingnei
Lengde3000 mm
Tykkelse2,5 mm
Profilvekt1.67 kg/m
Profiltverrsnitt1,99 cm²
VE2 stk
Pris perVE
Produktsikkerhet
NOK 1.626,99
(NOK 813,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 186,99
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928507754100
Utføring
Brannprøvingnei
Lengde6000 mm
Tykkelse2,5 mm
Profilvekt1.67 kg/m
Profiltverrsnitt1,99 cm²
VE2 stk
Pris perVE
Produktsikkerhet
NOK 3.230,51
(NOK 1.615,26 / Stk.)
eksl. NOK 2.000,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 370,51
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928504039000
Utføring
Brannprøvingnei
Lengde2000 mm
Tykkelse2 mm
Profilvekt2.06 kg/m
Profiltverrsnitt2,52 cm²
VE1 stk
Pris perStk
Produktsikkerhet
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 64,48
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928509765800
Utføring
Brannprøvingnei
Lengde3000 mm
Tykkelse2 mm
Profilvekt2.06 kg/m
Profiltverrsnitt2,52 cm²
VE2 stk
Pris perVE
Produktsikkerhet
NOK 1.682,70
(NOK 841,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 192,70
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928509765900
Utføring
Brannprøvingnei
Lengde6000 mm
Tykkelse2 mm
Profilvekt2.06 kg/m
Profiltverrsnitt2,52 cm²
VE2 stk
Pris perVE
Produktsikkerhet
NOK 3.332,17
(NOK 1.666,08 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 382,17
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928509229500
Utføring
Brannprøvingja
Lengde2000 mm
Tykkelse2,5 mm
Profilvekt2.45 kg/m
Profiltverrsnitt3,00 cm²
VE1 stk
Pris perStk
Produktsikkerhet
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 83,79
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928507734700
Utføring
Brannprøvingja
Lengde3000 mm
Tykkelse2,5 mm
Profilvekt2.45 kg/m
Profiltverrsnitt3,00 cm²
VE2 stk
Pris perVE
Produktsikkerhet
NOK 2.157,63
(NOK 1.078,81 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 247,63
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928507753700
Utføring
Brannprøvingja
Lengde3000 mm
Tykkelse2,5 mm
Profilvekt2.45 kg/m
Profiltverrsnitt3,00 cm²
VE2 stk
Pris perVE
Produktsikkerhet
NOK 4.269,92
(NOK 2.134,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 489,92
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928550445700
Utføring
Brannprøvingja
Lengde6000 mm
Tykkelse2,5 mm
Profilvekt3.27 kg/m
Profiltverrsnitt4,05 cm²
VE2 stk
Pris perVE
Produktsikkerhet
NOK 5.952,68
(NOK 2.976,34 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 682,68
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928550445800
Utføring
Brannprøvingnei
Lengde3000 mm
Tykkelse2 mm
Profilvekt2.87 kg/m
Profiltverrsnitt3,44 mm
VE1 stk
Pris perStk
Produktsikkerhet
NOK 1.931,46
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 221,46
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928550445900
Utføring
Brannprøvingnei
Lengde6000 mm
Tykkelse2,5 mm
Profilvekt4.89 kg/m
Profiltverrsnitt6,00 cm²
VE1 stk
Pris perStk
Produktsikkerhet
NOK 5.940,79
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 680,79
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928550446000
Utføring
Brannprøvingnei
Lengde6000 mm
Tykkelse2,5 mm
Profilvekt6.55 kg/m
Profiltverrsnitt8,09 cm²
VE1 stk
Pris perStk
Produktsikkerhet
NOK 6.742,80
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 772,80
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Avstandsfeste, Festesystemer, Festeteknikk, Elektro-fester, Elektrofeste, Fischer festeteknikk, Installasjonssystemer, Klaus Fischer, Montasjeskinne FUS, U-profil montasjeskinne, Fischer FUS, Stål-montasjeskinne, Montasjeskinne for stålkonstruksjon