Montasjeskinne FUS - Stål - U-profil - Lengde 2000 til 6000 mm - PU 1 eller 2 stk

Bruksområde
  • Den høykvalitets fischer montasjeskinnen FUS er en U-profil-montasjeskinne for etablering av sikre horisontale og vertikale installasjoner.
  • Den muliggjør rask og rasjonell festing av rørstrekk og bærekonstruksjoner.
Beskrivelse
  • Den høykvalitets fischer montasjeskinnen FUS er en U-profil-montasjeskinne for etablering av sikre horisontale og vertikale installasjoner.
  • Skinnegeometrien sikrer bruk av det omfattende fischer-tilbehørsutvalget. Den markerte fortanningen i skinnen gir skyvemutteren et sikkert feste ved vertikale montasjer og høye tverrlaster. Ulike skinnetykkelser muliggjør en økonomisk skinneutforming. Skaleringen på montasjeskinnene forenkler kapping og plassering av komponentene. Langhull i skinnen gir mer fleksibilitet ved montering av tilleggsdeler.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Stål S250 GD (materialnr. 1.0242) iht. DIN EN 10346
  • Forsinking - Sendzimir-forsinket, ca. 20 μm
Gjennomføring (15)
avgrensning utvalg
Brannprøving
Lengde
Tykkelse
Profilvekt
Profiltverrsnitt
VE
Pris per
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Brannprøving Lengde Tykkelse Profilvekt Profiltverrsnitt VE Pris per Pris eksl. moms
928504039100 nei 2000 mm 2 mm 1.44 kg/m 1,72 cm² 1 stk Stk
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 47,06
Produktsikkerhet
928509766000 nei 3000 mm 2 mm 1.44 kg/m 1,72 cm² 2 stk VE
NOK 1.209,19
(NOK 604,60 / Stk.)
eksl. NOK 2.000,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 139,19
Produktsikkerhet
928509286700 nei 2000 mm 2,5 mm 1.67 kg/m 1,99 cm² 1 stk Stk
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 62,93
Produktsikkerhet
928507734900 nei 3000 mm 2,5 mm 1.67 kg/m 1,99 cm² 2 stk VE
NOK 1.626,99
(NOK 813,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 186,99
Produktsikkerhet
928507754100 nei 6000 mm 2,5 mm 1.67 kg/m 1,99 cm² 2 stk VE
NOK 3.230,51
(NOK 1.615,26 / Stk.)
eksl. NOK 2.000,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 370,51
Produktsikkerhet
928504039000 nei 2000 mm 2 mm 2.06 kg/m 2,52 cm² 1 stk Stk
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 64,48
Produktsikkerhet
928509765800 nei 3000 mm 2 mm 2.06 kg/m 2,52 cm² 2 stk VE
NOK 1.682,70
(NOK 841,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 192,70
Produktsikkerhet
928509765900 nei 6000 mm 2 mm 2.06 kg/m 2,52 cm² 2 stk VE
NOK 3.332,17
(NOK 1.666,08 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 382,17
Produktsikkerhet
928509229500 ja 2000 mm 2,5 mm 2.45 kg/m 3,00 cm² 1 stk Stk
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 83,79
Produktsikkerhet
928507734700 ja 3000 mm 2,5 mm 2.45 kg/m 3,00 cm² 2 stk VE
NOK 2.157,63
(NOK 1.078,81 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 247,63
Produktsikkerhet
928507753700 ja 3000 mm 2,5 mm 2.45 kg/m 3,00 cm² 2 stk VE
NOK 4.269,92
(NOK 2.134,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 489,92
Produktsikkerhet
928550445700 ja 6000 mm 2,5 mm 3.27 kg/m 4,05 cm² 2 stk VE
NOK 5.952,68
(NOK 2.976,34 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 682,68
Produktsikkerhet
928550445800 nei 3000 mm 2 mm 2.87 kg/m 3,44 mm 1 stk Stk
NOK 1.931,46
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 221,46
Produktsikkerhet
928550445900 nei 6000 mm 2,5 mm 4.89 kg/m 6,00 cm² 1 stk Stk
NOK 5.940,79
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 680,79
Produktsikkerhet
928550446000 nei 6000 mm 2,5 mm 6.55 kg/m 8,09 cm² 1 stk Stk
NOK 6.742,80
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 772,80
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Avstandsfeste, Festesystemer, Festeteknikk, Elektro-fester, Elektrofeste, Fischer festeteknikk, Installasjonssystemer, Klaus Fischer, Montasjeskinne FUS, U-profil montasjeskinne, Fischer FUS, Stål-montasjeskinne, Montasjeskinne for stålkonstruksjon