Opphengsvinkel - stål - for bilderammer, hengeskap - forsinket - pris per forpakning

Bruksområde
  • Opphengsvinkelen er egnet for bilderammer og hengeskap.
Beskrivelse
  • Opphengsvinkelen er stabil.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Overflate - forsinket
  • Forpakning - 50 stk. eller 250 stk.
  • Pris per forpakning
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Utførelse
A
B
Materialtykkelse
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38242x290173
Utføring
Utførelsevenstre
A75 mm
B18 mm
Materialtykkelse2 mm
Skruehull7 (Ø 3 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 493,00
(NOK 9,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38242x290197
Utføring
Utførelsehøyre
A75 mm
B18 mm
Materialtykkelse2 mm
Skruehull7 (Ø 3 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 493,00
(NOK 9,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38242x290654
Utføring
Utførelsevenstre
A75 mm
B12 mm
Materialtykkelse1,5 mm
Skruehull4 (Ø 3 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 428,00
(NOK 8,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38242x290647
Utføring
Utførelsehøyre
A75 mm
B12 mm
Materialtykkelse1,5 mm
Skruehull4 (Ø 3 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 428,00
(NOK 8,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Opphengsvinkel, Vinkel for bilderamme, Vinkel for hengeskap, Opphengsvinkel forsinket, Opphengsvinkel venstre, Opphengsvinkel høyre, 000254000Z Vormann, 000254001Z Vormann, 000254002Z Vormann, 000254003Z Vormann, 000254000ZL Vormann, 000254001ZL Vormann, 000254002ZL Vormann, 000254003ZL Vormann, Vormann, Hengevinkel, Monteringsvinkel, Festevinkel