Opphengsvinkel - stål - for bilderammer, hengeskap - forsinket - pris per forpakning

Bruksområde
  • Opphengsvinkelen er egnet for bilderammer og hengeskap.
Beskrivelse
  • Opphengsvinkelen er stabil.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Overflate - forsinket
  • Forpakning - 50 stk. eller 250 stk.
  • Pris per forpakning
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Utførelse
A
B
Materialtykkelse
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Utførelse A B Materialtykkelse Skruehull VE Pris eksl. moms
38242x290173 venstre 75 mm 18 mm 2 mm 7 (Ø 3 mm) 50 stk.
NOK 493,00
(NOK 9,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38242x290197 høyre 75 mm 18 mm 2 mm 7 (Ø 3 mm) 50 stk.
NOK 493,00
(NOK 9,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38242x290654 venstre 75 mm 12 mm 1,5 mm 4 (Ø 3 mm) 50 stk.
NOK 428,00
(NOK 8,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38242x290647 høyre 75 mm 12 mm 1,5 mm 4 (Ø 3 mm) 50 stk.
NOK 428,00
(NOK 8,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Opphengsvinkel, Vinkel for bilderamme, Vinkel for hengeskap, Opphengsvinkel forsinket, Opphengsvinkel venstre, Opphengsvinkel høyre, 000254000Z Vormann, 000254001Z Vormann, 000254002Z Vormann, 000254003Z Vormann, 000254000ZL Vormann, 000254001ZL Vormann, 000254002ZL Vormann, 000254003ZL Vormann, Vormann, Hengevinkel, Monteringsvinkel, Festevinkel