Påskrubart krampe - stål - på plate for innvendige gjenger (for påskruing)

Bruksområde
  • Påskrubar krampe er egnet for bruk i industri, håndverk og boligområder.
Beskrivelse
  • Krampen er beregnet for innvendige gjenger (for påskruing) på plater.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
Gjennomføring (11)
avgrensning utvalg
Type
A
B
C
DI
Skruehull
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x321556
Utføring
Typesort
A10 mm
B85 mm
C33 mm
DI9,3 mm
Skruehull6 (Ø 3,5 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 421,00
(NOK 42,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320290
Utføring
Typeforsinket
A10 mm
B85 mm
C33 mm
DI9,3 mm
Skruehull6 (Ø 4 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 237,00
(NOK 23,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x321563
Utføring
Typekataforese
A13 mm
B99 mm
C39 mm
DI11 mm
Skruehull6 (Ø 5 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 572,00
(NOK 57,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320306
Utføring
Typeforsinket
A13 mm
B102 mm
C39 mm
DI11 mm
Skruehull6 (Ø 5 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 273,00
(NOK 27,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x321303
Utføring
Typevarmforsinket
A13 mm
B102 mm
C35 mm
DI11 mm
Skruehull4 (Ø 5 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 443,00
(NOK 44,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320313
Utføring
Typeforsinket
A16 mm
B102 mm
C40 mm
DI10 mm
Skruehull6 (Ø 5 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 362,00
(NOK 36,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x321310
Utføring
Typevarmforsinket
A16 mm
B126 mm
C40 mm
DI10 mm
Skruehull6 (Ø 6,5 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 622,00
(NOK 62,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320634
Utføring
Typeforsinket
A20 mm
B164 mm
C60 mm
DI18,2 mm
Skruehull6 (Ø 6,5 mm)
Forpakningsenhet4 stk.
Produktsikkerhet
NOK 489,00
(NOK 122,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x180504
Utføring
TypeRustfritt stål, materialnr. 1.4301, DIN 17440
A13 mm
B100 mm
C30 mm
DI11 mm
Skruehull4 (Ø 5 mm)
Forpakningsenhet1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x180511
Utføring
TypeRustfritt stål, materialnr. 1.4301, DIN 17440
A16 mm
B120 mm
C40 mm
DI10 mm
Skruehull6 (Ø 6 mm)
Forpakningsenhet1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x321457
Utføring
Typeforsinket
A10 mm
B85 mm
C33 mm
DI9,3 mm
Skruehull6 (Ø 4 mm)
Forpakningsenhet10 stk., SB-pakket, 2 stk. i eske, inkludert skruer
Produktsikkerhet
NOK 520,00
(NOK 52,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Krampe, Innvendige gjenger (for påskruing)-krampe, Krampe DI, Påskrubar krampe DI, Krampe Vormann, Krampe sort, Krampe forsinket, Krampe varmforsinket, Krampe rustfritt stål, Krampe rustfritt stål, Påskrubar krampe sort, Påskrubar krampe forsinket, Påskrubar krampe varmforsinket, Påskrubar krampe rustfritt stål, Påskrubar krampe rustfritt stål, 000073010K Vormann, 000073010Z Vormann, 000073013K Vormann, 000073013Z Vormann, 000073013ZF Vormann, 000073016Z Vormann, 000073016ZF Vormann, 000073020Z Vormann, 010073013 Vormann, 010073016 Vormann, 075073000 Vormann, Vormann, Krok, Vinkelkrok