Påskrubart krampe - stål - på plate for innvendige gjenger (for påskruing)

Bruksområde
  • Påskrubar krampe er egnet for bruk i industri, håndverk og boligområder.
Beskrivelse
  • Krampen er beregnet for innvendige gjenger (for påskruing) på plater.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
Gjennomføring (11)
avgrensning utvalg
Type
A
B
C
DI
Skruehull
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Type A B C DI Skruehull Forpakningsenhet Pris eksl. moms
38240x321556 sort 10 mm 85 mm 33 mm 9,3 mm 6 (Ø 3,5 mm) 10 stk.
NOK 421,00
(NOK 42,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x320290 forsinket 10 mm 85 mm 33 mm 9,3 mm 6 (Ø 4 mm) 10 stk.
NOK 237,00
(NOK 23,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x321563 kataforese 13 mm 99 mm 39 mm 11 mm 6 (Ø 5 mm) 10 stk.
NOK 572,00
(NOK 57,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x320306 forsinket 13 mm 102 mm 39 mm 11 mm 6 (Ø 5 mm) 10 stk.
NOK 273,00
(NOK 27,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x321303 varmforsinket 13 mm 102 mm 35 mm 11 mm 4 (Ø 5 mm) 10 stk.
NOK 443,00
(NOK 44,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x320313 forsinket 16 mm 102 mm 40 mm 10 mm 6 (Ø 5 mm) 10 stk.
NOK 362,00
(NOK 36,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x321310 varmforsinket 16 mm 126 mm 40 mm 10 mm 6 (Ø 6,5 mm) 10 stk.
NOK 622,00
(NOK 62,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x320634 forsinket 20 mm 164 mm 60 mm 18,2 mm 6 (Ø 6,5 mm) 4 stk.
NOK 489,00
(NOK 122,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x180504 Rustfritt stål, materialnr. 1.4301, DIN 17440 13 mm 100 mm 30 mm 11 mm 4 (Ø 5 mm) 1 stk.
Produktsikkerhet
38240x180511 Rustfritt stål, materialnr. 1.4301, DIN 17440 16 mm 120 mm 40 mm 10 mm 6 (Ø 6 mm) 1 stk.
Produktsikkerhet
38240x321457 forsinket 10 mm 85 mm 33 mm 9,3 mm 6 (Ø 4 mm) 10 stk., SB-pakket, 2 stk. i eske, inkludert skruer
NOK 520,00
(NOK 52,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Krampe, Innvendige gjenger (for påskruing)-krampe, Krampe DI, Påskrubar krampe DI, Krampe Vormann, Krampe sort, Krampe forsinket, Krampe varmforsinket, Krampe rustfritt stål, Krampe rustfritt stål, Påskrubar krampe sort, Påskrubar krampe forsinket, Påskrubar krampe varmforsinket, Påskrubar krampe rustfritt stål, Påskrubar krampe rustfritt stål, 000073010K Vormann, 000073010Z Vormann, 000073013K Vormann, 000073013Z Vormann, 000073013ZF Vormann, 000073016Z Vormann, 000073016ZF Vormann, 000073020Z Vormann, 010073013 Vormann, 010073016 Vormann, 075073000 Vormann, Vormann, Krok, Vinkelkrok