Påskrubbhylser - stål - varmgalvanisert - for firkanttømmer - antall hull 4/4 - pakningsenhet 6 eller 10 stk. - pris per pakningsenhet

Bruksområde
  • Påskrubbhylsen er egnet for firkanttømmer.
Beskrivelse
  • Overflaten er varmgalvanisert.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Egenskaper - for firkanttømmer
  • Mål C - 150 mm
  • Mål D - 150 mm
  • Antall hull - 4/4
  • Pakningsenhet - 6 eller 10 stk.
  • Pris per pakningsenhet
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
A
B
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. A B VE Pris eksl. moms
38244x231152 71 mm 71 mm 10 stk.
NOK 1.290,00
(NOK 129,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38244x230834 91 mm 91 mm 10 stk.
NOK 1.510,00
(NOK 151,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38244x23115x 121 mm 121 mm 6 stk.
NOK 1.280,00
(NOK 213,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Påskrubbhylser, Påskrubbhylse, Påskrubbhylse, Påskrubbhylse Vormann, Påskrubbhylse for trestolper, Påskrubbhylse varmgalvanisert, Påskrubbhylser for firkanttømmer, 071415000 Vormann, 071416000 Vormann, 071416120 Vormann, Vormann, Stolpeholder, Stolpesko, Støttefot, Stolpefot, Støttesko, Stolpestøtte