Plakatskriftpensel - Toray-hår - størrelse 1/4" til 3/4" - forpakning 6 stk. - pris per forpakning - kort skaft

Bruksområde
  • Plakatskriftpenselen egner seg utmerket til arbeid på store flater og til kunstnerisk arbeid.
Beskrivelse
  • Plakatskriftpenselen er flat og har et kort skaft, i tillegg er den utstyrt med en sømløs sølv-hylse.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Toray-hår
  • Størrelse - 1/4" til 3/4"
  • Forpakning - 6 stk.
  • Pris per forpakning
Minstkjøpmende 6 stykker Pris per stykk
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Størrelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Størrelse VE Pris eksl. moms
106700066306 6,8 mm 6 stk. Pris per forpakning
NOK 515,00
(NOK 85,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700066308 8,4 mm 6 stk. Pris per forpakning
NOK 600,00
(NOK 100,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700066310 10,5 mm 6 stk. Pris per forpakning
NOK 756,00
(NOK 126,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700066316 12 mm 6 stk. Pris per forpakning
NOK 1.350,00
(NOK 225,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700066320 16,7 mm 6 stk. Pris per forpakning
NOK 1.520,00
(NOK 253,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Pensel, Kunstnerpensel, Plakatpensel, plakatpensel, rødhår, rød-hår