Plastbøtte 21,0 liter - farge hvit - rund - "Jokey-Euro-Tainer" - type JET 2

Bruksområde
  • til lagring og oppbevaring av faste og flytende medier
  • Godkjent for næringsmidler
Beskrivelse
  • Enkeltkants-lukkesystem sikrer perfekt tetthet i alle posisjoner samt enkel åpning og lukking av beholderen
  • automatvennlig, stablesikker grunnkonstruksjon
  • utstyrt med beskyttelse mot lokkåpning
Teknisk informasjon
  • ISO-volum - 21,0 liter
  • øvre diameter - Ø 327 mm
  • høyde med lokk - 332 mm
  • materiale - PP (polypropylen)
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Volum
Lokk
Hank
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Volum Lokk Hank VE Pris eksl. moms
950210000211 - Lokk - 34 stk.
NOK 841,00
(NOK 24,74 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
950210000212 - Lokk - Pall / 272 stk.
NOK 6.480,00
(NOK 23,82 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
950211302132 21,0 liter med lokk metallhank Pall / 272 stk.
NOK 38.200,00
(NOK 140,44 / Stk.)
eksl. NOK 5.000,00 frakt
950212302131 21,0 liter uten lokk metallhank 34 stk.
NOK 3.860,00
(NOK 113,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
950212302132 21,0 liter uten lokk metallhank Pall / 272 stk.
NOK 23.300,00
(NOK 85,66 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: bøtte, beger, plastbøtte, plast bøtte, plastbøtte, plast bøtte, matvarebøtte