Polerstift - PFERD - Filt - Skaft-Ø 2,35 mm - Mål (D x D) 4 x 12 til 8 x 10 mm - PK 10 stk. - Pris per PK

Bruksområde
  • Polerstiftet er egnet for for- og høyglanspolering av sprøytestøpeverktøy for plastdeler og komponenter i rustfritt stål (INOX), samt for forpolering av armaturer og polering av hardmetallskjær.
  • Også arbeidsstykker med kompliserte geometrier kan poleres.
Beskrivelse
  • Den beste ytelsen oppnås ved en skjærehastighet på 5 til 10 m/s.
  • Vennligst merk at maks. tillatt turtall ikke må overskrides av sikkerhetsmessige årsaker.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Filt
  • Utførelse - Sylinderform
  • Mål (D x D) - 4 x 12 til 8 x 10 mm
  • Sd x L2 - 35 mm
  • Skaft-Ø - 2,35 mm
  • Hardhetsgrad - medium eller hard
  • Anbefalt turtall - 12000 til 47000 min-¹
  • Maks. tillatt turtall - 59500 til 119000 min-¹
  • PK - 10 stk.
  • Pris per PK
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Mål (D x D)
Sd x L2
Hardhetsgrad
Anbefalt turtall
Maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658244100612
Utføring
BetegnelseFK ZYA 0610/2,35 H
Mål (D x D)6 x 10 mm
Sd x L235 mm
Hardhetsgradhard
Anbefalt turtall16000 - 32000 min-¹
Maks. tillatt turtall79500 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 360,00
(NOK 36,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658244140808
Utføring
BetegnelseFK ZYA 0810/2,35 M
Mål (D x D)8 x 10 mm
Sd x L235 mm
Hardhetsgradmedium
Anbefalt turtall12000 - 24000 min-¹
Maks. tillatt turtall59500 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 364,00
(NOK 36,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658244140814
Utføring
BetegnelseFK ZYA 0810/2,35 H
Mål (D x D)8 x 10 mm
Sd x L235 mm
Hardhetsgradhard
Anbefalt turtall12000 - 24000 min-¹
Maks. tillatt turtall59500 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 364,00
(NOK 36,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Polerstift, Polerstifter, Polerstift, Polerstifter, Polerstift, Polerstifter, Filtpolerstift, Filtpolerstift, Filtpolerstift, Polerstift av filt, Filt, Filtstift, Filtstift, Filtstifter, Filtstifter, Filtstifter, Filtstift, polere, forpolere, høyglanspolere, polere rustfritt stål, polere armaturer, polere hardmetall, sylindrisk polerstift, sylinderform, sylinderpolerstift, sylindrisk polerstift, sylinderstift, PFERD polerstift, PFERD filtstift, PFERD