Polerstift - PFERD - Filt - Skaft-Ø 2,35 mm - Mål (D x D) 4 x 12 til 8 x 10 mm - PK 10 stk. - Pris per PK

Bruksområde
  • Polerstiftet er egnet for for- og høyglanspolering av sprøytestøpeverktøy for plastdeler og komponenter i rustfritt stål (INOX), samt for forpolering av armaturer og polering av hardmetallskjær.
  • Også arbeidsstykker med kompliserte geometrier kan poleres.
Beskrivelse
  • Den beste ytelsen oppnås ved en skjærehastighet på 5 til 10 m/s.
  • Vennligst merk at maks. tillatt turtall ikke må overskrides av sikkerhetsmessige årsaker.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Filt
  • Utførelse - Sylinderform
  • Mål (D x D) - 4 x 12 til 8 x 10 mm
  • Sd x L2 - 35 mm
  • Skaft-Ø - 2,35 mm
  • Hardhetsgrad - medium eller hard
  • Anbefalt turtall - 12000 til 47000 min-¹
  • Maks. tillatt turtall - 59500 til 119000 min-¹
  • PK - 10 stk.
  • Pris per PK
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Mål (D x D)
Sd x L2
Hardhetsgrad
Anbefalt turtall
Maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Mål (D x D) Sd x L2 Hardhetsgrad Anbefalt turtall Maks. tillatt turtall VE Pris eksl. moms
658244100612 FK ZYA 0610/2,35 H 6 x 10 mm 35 mm hard 16000 - 32000 min-¹ 79500 min-¹ 10 stk.
NOK 360,00
(NOK 36,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658244140808 FK ZYA 0810/2,35 M 8 x 10 mm 35 mm medium 12000 - 24000 min-¹ 59500 min-¹ 10 stk.
NOK 364,00
(NOK 36,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658244140814 FK ZYA 0810/2,35 H 8 x 10 mm 35 mm hard 12000 - 24000 min-¹ 59500 min-¹ 10 stk.
NOK 364,00
(NOK 36,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Polerstift, Polerstifter, Polerstift, Polerstifter, Polerstift, Polerstifter, Filtpolerstift, Filtpolerstift, Filtpolerstift, Polerstift av filt, Filt, Filtstift, Filtstift, Filtstifter, Filtstifter, Filtstifter, Filtstift, polere, forpolere, høyglanspolere, polere rustfritt stål, polere armaturer, polere hardmetall, sylindrisk polerstift, sylinderform, sylinderpolerstift, sylindrisk polerstift, sylinderstift, PFERD polerstift, PFERD filtstift, PFERD