Polerstift - PFERD - Skaft-Ø 6 mm - Kjegleform - Filt - Forpakningsenhet 1 stk. - Pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Polerstiften egner seg til forpolering og høyglanspolering av plastdeler, polering av hardmetallskjær, forpolering av armaturer, høyglanspolering av komponenter i rustfritt stål (INOX) samt bearbeiding av radier og konturer.
Beskrivelse
  • Polerstiften i kjegleform er laget av filt og kan profileres fritt.
  • Ved en skjærehastighet på 5 til 10 m/s oppnås de beste resultatene med polerstiften.
  • Av sikkerhetsmessige årsaker må maks. tillatt turtall ikke overskrides.
Teknisk informasjon
  • Materiale Slipemidler - Filt
  • Form - Kjegle
  • Utførelse - middels eller hard
  • Mål (D x D) - 10 x 15 til 30 x 35 mm
  • Skaftdiameter - 6 mm
  • Anbefalt turtall - 3200 til 20000 min-¹
  • Maks. tillatt turtall - 19000 til 31500 min-¹
  • Forpakningsenhet - 10 stk.
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (8)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Utførelse
Mål (D x D)
Anbefalt turtall
Maks. tillatt turtall
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658247901141
Utføring
BetegnelseFK KEL 1015/6 M
Utførelsemiddels
Mål (D x D)10 x 15 mm
Anbefalt turtall10000 - 20000 min-¹
Maks. tillatt turtall47500 min-¹
10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 453,00
(NOK 45,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658244151521
Utføring
BetegnelseFK KEL 1520/6 M
Utførelsemiddels
Mål (D x D)15 x 20 mm
Anbefalt turtall6000 - 12000 min-¹
Maks. tillatt turtall31500 min-¹
10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 539,00
(NOK 53,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658244182026
Utføring
BetegnelseFK KEL 2025/6 M
Utførelsemiddels
Mål (D x D)20 x 25 mm
Anbefalt turtall5000 - 10000 min-¹
Maks. tillatt turtall23500 min-¹
10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 775,00
(NOK 77,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658244100190
Utføring
BetegnelseFK KEL 2025/6 H
Utførelsehard
Mål (D x D)20 x 25 mm
Anbefalt turtall5000 - 10000 min-¹
Maks. tillatt turtall23500 min-¹
10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 775,00
(NOK 77,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658244100192
Utføring
BetegnelseFK KEL 2030/6 M
Utførelsemiddels
Mål (D x D)20 x 30 mm
Anbefalt turtall5000 - 10000 min-¹
Maks. tillatt turtall23500 min-¹
10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 845,00
(NOK 84,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658244100193
Utføring
BetegnelseFK KEL 2030/6 H
Utførelsehard
Mål (D x D)20 x 30 mm
Anbefalt turtall5000 - 10000 min-¹
Maks. tillatt turtall23500 min-¹
10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 845,00
(NOK 84,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658244101711
Utføring
BetegnelseFK KEL 2530/6 M
Utførelsemiddels
Mål (D x D)25 x 30 mm
Anbefalt turtall4000 - 8000 min-¹
Maks. tillatt turtall19000 min-¹
10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 967,00
(NOK 96,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658244101721
Utføring
BetegnelseFK KEL 3035/6 M
Utførelsemiddels
Mål (D x D)30 x 35 mm
Anbefalt turtall3200 - 6350 min-¹
Maks. tillatt turtall15500 min-¹
10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.180,00
(NOK 118,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipestift, Slipestift, Slipe-stift, Slipe-stifter, PFERD Slipestift, Filtstift, Filtstifter, Filtstift, Filtstifter, PFERD Filtstift, Polerstift, Polerstifter, Polerstift, Polerstifter, PFERD Polerstift, polere, forpolere, høyglanspolere, polering av rustfritt stål, polering av plast, Bearbeiding av radier, Bearbeiding av konturer, Filt, PFERD, fritt profilerbar filtstift, profilerbar, Kjegleform, Slipestift i kjegleform, Kjegleslipestift, kjegleformet slipestift