Polerstift - PFERD - Skaft-Ø 6 mm - Kjegleform - Filt - Forpakningsenhet 1 stk. - Pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Polerstiften egner seg til forpolering og høyglanspolering av plastdeler, polering av hardmetallskjær, forpolering av armaturer, høyglanspolering av komponenter i rustfritt stål (INOX) samt bearbeiding av radier og konturer.
Beskrivelse
  • Polerstiften i kjegleform er laget av filt og kan profileres fritt.
  • Ved en skjærehastighet på 5 til 10 m/s oppnås de beste resultatene med polerstiften.
  • Av sikkerhetsmessige årsaker må maks. tillatt turtall ikke overskrides.
Teknisk informasjon
  • Materiale Slipemidler - Filt
  • Form - Kjegle
  • Utførelse - middels eller hard
  • Mål (D x D) - 10 x 15 til 30 x 35 mm
  • Skaftdiameter - 6 mm
  • Anbefalt turtall - 3200 til 20000 min-¹
  • Maks. tillatt turtall - 19000 til 31500 min-¹
  • Forpakningsenhet - 10 stk.
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (8)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Utførelse
Mål (D x D)
Anbefalt turtall
Maks. tillatt turtall
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Utførelse Mål (D x D) Anbefalt turtall Maks. tillatt turtall Pris eksl. moms
658247901141 FK KEL 1015/6 M middels 10 x 15 mm 10000 - 20000 min-¹ 47500 min-¹ 10 stk.
NOK 453,00
(NOK 45,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658244151521 FK KEL 1520/6 M middels 15 x 20 mm 6000 - 12000 min-¹ 31500 min-¹ 10 stk.
NOK 539,00
(NOK 53,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658244182026 FK KEL 2025/6 M middels 20 x 25 mm 5000 - 10000 min-¹ 23500 min-¹ 10 stk.
NOK 775,00
(NOK 77,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658244100190 FK KEL 2025/6 H hard 20 x 25 mm 5000 - 10000 min-¹ 23500 min-¹ 10 stk.
NOK 775,00
(NOK 77,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658244100192 FK KEL 2030/6 M middels 20 x 30 mm 5000 - 10000 min-¹ 23500 min-¹ 10 stk.
NOK 845,00
(NOK 84,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658244100193 FK KEL 2030/6 H hard 20 x 30 mm 5000 - 10000 min-¹ 23500 min-¹ 10 stk.
NOK 845,00
(NOK 84,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658244101711 FK KEL 2530/6 M middels 25 x 30 mm 4000 - 8000 min-¹ 19000 min-¹ 10 stk.
NOK 967,00
(NOK 96,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658244101721 FK KEL 3035/6 M middels 30 x 35 mm 3200 - 6350 min-¹ 15500 min-¹ 10 stk.
NOK 1.180,00
(NOK 118,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipestift, Slipestift, Slipe-stift, Slipe-stifter, PFERD Slipestift, Filtstift, Filtstifter, Filtstift, Filtstifter, PFERD Filtstift, Polerstift, Polerstifter, Polerstift, Polerstifter, PFERD Polerstift, polere, forpolere, høyglanspolere, polering av rustfritt stål, polering av plast, Bearbeiding av radier, Bearbeiding av konturer, Filt, PFERD, fritt profilerbar filtstift, profilerbar, Kjegleform, Slipestift i kjegleform, Kjegleslipestift, kjegleformet slipestift