Polyamidhengsel - med rustfri stift - PK 10 stk. - Pris per PK

Bruksområde
  • Polyamidhengsel egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Med rustfri stift
Teknisk informasjon
  • svart
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x tykkelse)
Antall skruer
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240y120494
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)30 x 39 x 5 mm
Antall skruer4 (Ø 5 mm)
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 691,00
(NOK 69,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240y120500
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)48 x 58 x 8,3 mm
Antall skruer4 (Ø 5 mm)
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.230,00
(NOK 123,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240y120524
Utføring
Dimensjoner (A x B x tykkelse)48 x 96 x 8,2 mm
Antall skruer4 (Ø 5 mm)
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.360,00
(NOK 136,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Polyamidhengsel, Hengsel, Hengsel Vormann, Hengsel polyamid, Hengsel svart, Hengsel med rustfri stift, Hengsel med rustfri stift, 000445040PS Vormann, 000445060PS Vormann, 000445100PS Vormann, Vormann, Plasthengsel