Quick Change-disker QMC 800 - diameter 50 til 76 mm - diverse finhetsgrader - pris per forpakning

Bruksområde
  • Quick change-diskene QRC 800 kan brukes universelt på metaller.
Beskrivelse
  • Quick change-diskene QRC 800 er velegnet til lett avgrading og er perfekte for fjerning av rust og maling.
  • Takket være en hard, stabil fleece-kvalitet har produktet lang levetid.
Teknisk informasjon
  • Utførelse - svært fin til grov
  • Underlag - VSC
  • Diameter - 50 til 76 mm
  • Forpakningsstørrelse - 25 eller 50 stk.
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Diameter
Farge
Finhetsgrad
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658229541000
Utføring
Diameter50 mm
Fargebrun
Finhetsgradgrov
VE50 stk.
NOK 1.640,00
(NOK 32,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658229541100
Utføring
Diameter50 mm
Fargerødbrun
Finhetsgradmedium
VE50 stk.
NOK 1.560,00
(NOK 31,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658229541200
Utføring
Diameter50 mm
Fargeblå
Finhetsgradsvært fin
VE50 stk.
NOK 1.440,00
(NOK 28,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658229541600
Utføring
Diameter76 mm
Fargebrun
Finhetsgradgrov
VE25 stk.
NOK 1.230,00
(NOK 49,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658229541700
Utføring
Diameter76 mm
Fargerødbrun
Finhetsgradmedium
VE25 stk.
NOK 1.170,00
(NOK 46,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658229541800
Utføring
Diameter76 mm
Fargeblå
Finhetsgradsvært fin
VE25 stk.
NOK 1.080,00
(NOK 43,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: QRC 800, QRC 800 Quick Change-disk, Quick Change-disk, QRC 800 Klingspor, QRC 800 Quick Change-disk Klingspor, Quick Change-disk Klingspor