Quick Change-disker QMC 800 - diameter 50 til 76 mm - diverse finhetsgrader - pris per forpakning

Bruksområde
  • Quick change-diskene QRC 800 kan brukes universelt på metaller.
Beskrivelse
  • Quick change-diskene QRC 800 er velegnet til lett avgrading og er perfekte for fjerning av rust og maling.
  • Takket være en hard, stabil fleece-kvalitet har produktet lang levetid.
Teknisk informasjon
  • Utførelse - svært fin til grov
  • Underlag - VSC
  • Diameter - 50 til 76 mm
  • Forpakningsstørrelse - 25 eller 50 stk.
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Diameter
Farge
Finhetsgrad
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Diameter Farge Finhetsgrad VE Pris eksl. moms
658229541000 50 mm brun grov 50 stk.
NOK 1.640,00
(NOK 32,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658229541100 50 mm rødbrun medium 50 stk.
NOK 1.560,00
(NOK 31,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658229541200 50 mm blå svært fin 50 stk.
NOK 1.440,00
(NOK 28,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658229541600 76 mm brun grov 25 stk.
NOK 1.230,00
(NOK 49,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658229541700 76 mm rødbrun medium 25 stk.
NOK 1.170,00
(NOK 46,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658229541800 76 mm blå svært fin 25 stk.
NOK 1.080,00
(NOK 43,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: QRC 800, QRC 800 Quick Change-disk, Quick Change-disk, QRC 800 Klingspor, QRC 800 Quick Change-disk Klingspor, Quick Change-disk Klingspor