Radiatorpensel ClassicSTAR mix - sort kinabust - bredde 25 til 75 mm - pakning á 6 og 12 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Radiatorpenselen ClassicSTAR mix er spesielt egnet for løsemiddelholdige materialer og også for andre lakksystemer.
Beskrivelse
  • Radiatorpenselen ClassicSTAR mix er stabilisert med kunstbust, og er utstyrt med en premiumbustblanding og en rustfri stålhylse.
Teknisk informasjon
  • Materiale - 3 ganger kokt sort kina-
  • bust
  • Bredde - 25 til 75 mm
  • Pakning - 6 og 12 stk.
  • Pris per pakning
Minstkjøpmengde 6 eller 12 stykker! Pris per stykk
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Bredde
Tykkelse
Bustlengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Bredde Tykkelse Bustlengde VE Pris eksl. moms
106483202545 25 mm 9 mm 45 mm 12 stk. per pakning
NOK 542,00
(NOK 45,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106483203552 35 mm 9 mm 52 mm 12 stk. per pakning
NOK 896,00
(NOK 74,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106483205056 50 mm 9 mm 56 mm 12 stk. per pakning
NOK 991,00
(NOK 82,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106483206062 60 mm 9 mm 62 mm 12 stk. per pakning
NOK 1.360,00
(NOK 113,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106483207562 75 mm 9 mm 62 mm 6 stk. per pakning
NOK 883,00
(NOK 147,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, radiatorpensel, radiator pensel, pensel, grå bust, kinabust, kina bu