Rørholderklammer med gummi - Rustfritt stål - Spennområde-Ø 6 til 100 mm - Bredde 25 mm

Bruksområde
  • Rørholderklammeren med gummi er fremragende egnet til feste av rør, kabler, kabelbunter, beskyttelsesrør, slanger og andre ledninger i husholdningsapparater, i sanitærbransjen (innendørs), i maskinteknikk, kjemisk industri, mat- og drikkevareindustri og andre.
Beskrivelse
  • Rørholderklammeren med elastomerprofil er svært godt egnet til å unngå vibrasjoner og beskytte rør ved lave krav til korrosjonsbestandighet.
  • Gummiprofielen beskytter i tillegg mot krypende vann og kontakterosjon, og virker lyddempende.
  • De forsterkede båndendene tåler også ekstremt høye mekaniske belastninger.
  • Klammeren er enkel å montere og trygg å feste.
Teknisk informasjon
  • Rørholderklammer med gummi i henhold til DIN 3016
  • Materiale klammer - Rustfritt stål W5
  • Materiale gummiprofil - EPDM-gummi
  • Spennområde - 6 til 100 mm
  • Båndbredde - 25 mm
  • Skalapriser
Vennligst legg merke til skalaprisene for denne artikkelen!
Gjennomføring (133)
avgrensning utvalg
Spennområde-Ø
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 857000000101
Utføring
Spennområde-Ø8 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000105
Utføring
Spennområde-Ø10 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000107
Utføring
Spennområde-Ø11 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000109
Utføring
Spennområde-Ø12 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000115
Utføring
Spennområde-Ø15 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000121
Utføring
Spennområde-Ø18 mm
VE1 stk
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000123
Utføring
Spennområde-Ø19 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000125
Utføring
Spennområde-Ø20 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000129
Utføring
Spennområde-Ø22 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000131
Utføring
Spennområde-Ø23 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000133
Utføring
Spennområde-Ø24 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000135
Utføring
Spennområde-Ø25 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000137
Utføring
Spennområde-Ø26 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000139
Utføring
Spennområde-Ø27 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000141
Utføring
Spennområde-Ø28 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000143
Utføring
Spennområde-Ø29 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000002545
Utføring
Spennområde-Ø30 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000149
Utføring
Spennområde-Ø32 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000155
Utføring
Spennområde-Ø35 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000163
Utføring
Spennområde-Ø39 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000165
Utføring
Spennområde-Ø40 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000566
Utføring
Spennområde-Ø41 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000169
Utføring
Spennområde-Ø42 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000171
Utføring
Spennområde-Ø43 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000175
Utføring
Spennområde-Ø45 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000179
Utføring
Spennområde-Ø47 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000183
Utføring
Spennområde-Ø49 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000185
Utføring
Spennområde-Ø50 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000496
Utføring
Spennområde-Ø51 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000188
Utføring
Spennområde-Ø52 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000190
Utføring
Spennområde-Ø53 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000193
Utføring
Spennområde-Ø55 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000203
Utføring
Spennområde-Ø60 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000213
Utføring
Spennområde-Ø65 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000215
Utføring
Spennområde-Ø66 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000323
Utføring
Spennområde-Ø70 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000242
Utføring
Spennområde-Ø80 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 857000000252
Utføring
Spennområde-Ø85 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000254
Utføring
Spennområde-Ø86 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000256
Utføring
Spennområde-Ø87 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000264
Utføring
Spennområde-Ø92 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857000000098
Utføring
Spennområde-Ø6 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 113,00
(NOK 1,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 5.650,00)
Artikkelnummer: 857000000100
Utføring
Spennområde-Ø7 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 113,00
(NOK 1,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 11.300,00)
Artikkelnummer: 857000000102
Utføring
Spennområde-Ø8 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 113,00
(NOK 2,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 5.650,00)
Artikkelnummer: 857000000104
Utføring
Spennområde-Ø9 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 113,00
(NOK 1,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 11.300,00)
Artikkelnummer: 857000000106
Utføring
Spennområde-Ø10 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 113,00
(NOK 2,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 5.650,00)
Artikkelnummer: 857000000108
Utføring
Spennområde-Ø11 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 113,00
(NOK 1,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 11.300,00)
Artikkelnummer: 857000002910
Utføring
Spennområde-Ø12 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 113,00
(NOK 1,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 11.300,00)
Artikkelnummer: 857000000112
Utføring
Spennområde-Ø13 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 113,00
(NOK 1,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 11.300,00)
Artikkelnummer: 857000000114
Utføring
Spennområde-Ø14 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 113,00
(NOK 1,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 11.300,00)
Artikkelnummer: 857000000116
Utføring
Spennområde-Ø15 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 113,00
(NOK 2,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 5.650,00)
Artikkelnummer: 857000000118
Utføring
Spennområde-Ø16 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 113,00
(NOK 1,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 11.300,00)
Artikkelnummer: 857000000120
Utføring
Spennområde-Ø17 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 113,00
(NOK 2,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 5.650,00)
Artikkelnummer: 857000000122
Utføring
Spennområde-Ø18 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 113,00
(NOK 1,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 11.300,00)
Artikkelnummer: 857000000126
Utføring
Spennområde-Ø20 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 113,00
(NOK 2,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 5.650,00)
Artikkelnummer: 857000000128
Utføring
Spennområde-Ø21 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 126,00
(NOK 2,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 6.300,00)
Artikkelnummer: 857000000130
Utføring
Spennområde-Ø22 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 126,00
(NOK 2,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 6.300,00)
Artikkelnummer: 857000000466
Utføring
Spennområde-Ø23 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 126,00
(NOK 2,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 6.300,00)
Artikkelnummer: 857000000134
Utføring
Spennområde-Ø24 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 126,00
(NOK 2,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 6.300,00)
Artikkelnummer: 857000000136
Utføring
Spennområde-Ø25 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 126,00
(NOK 1,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 12.600,00)
Artikkelnummer: 857000000138
Utføring
Spennområde-Ø26 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 126,00
(NOK 1,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 12.600,00)
Artikkelnummer: 857000000140
Utføring
Spennområde-Ø27 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 126,00
(NOK 2,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 6.300,00)
Artikkelnummer: 857000000142
Utføring
Spennområde-Ø28 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 126,00
(NOK 2,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 6.300,00)
Artikkelnummer: 857000000144
Utføring
Spennområde-Ø29 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 126,00
(NOK 2,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 6.300,00)
Artikkelnummer: 857000000146
Utføring
Spennområde-Ø30 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 126,00
(NOK 2,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 6.300,00)
Artikkelnummer: 857000000148
Utføring
Spennområde-Ø31 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 139,00
(NOK 1,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 13.900,00)
Artikkelnummer: 857000001550
Utføring
Spennområde-Ø32 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 139,00
(NOK 2,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 6.950,00)
Artikkelnummer: 857000000152
Utføring
Spennområde-Ø33 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 139,00
(NOK 1,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 13.900,00)
Artikkelnummer: 857000000154
Utføring
Spennområde-Ø34 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 139,00
(NOK 2,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 6.950,00)
Artikkelnummer: 857000000156
Utføring
Spennområde-Ø35 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 9 uker
Minimum antall: 50 (= NOK 6.950,00)
Artikkelnummer: 857000000158
Utføring
Spennområde-Ø36 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 139,00
(NOK 1,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 13.900,00)
Artikkelnummer: 857000000160
Utføring
Spennområde-Ø37 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 139,00
(NOK 2,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 6.950,00)
Artikkelnummer: 857000001862
Utføring
Spennområde-Ø38 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 139,00
(NOK 2,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 6.950,00)
Artikkelnummer: 857000000164
Utføring
Spennområde-Ø39 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 139,00
(NOK 2,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 6.950,00)
Artikkelnummer: 857000000866
Utføring
Spennområde-Ø40 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 139,00
(NOK 2,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 6.950,00)
Artikkelnummer: 857000000168
Utføring
Spennområde-Ø41 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 153,00
(NOK 3,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 7.650,00)
Artikkelnummer: 857000000170
Utføring
Spennområde-Ø42 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 153,00
(NOK 3,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 7.650,00)
Artikkelnummer: 857000000172
Utføring
Spennområde-Ø43 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 153,00
(NOK 3,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 7.650,00)
Artikkelnummer: 857000000174
Utføring
Spennområde-Ø44 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 153,00
(NOK 3,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 7.650,00)
Artikkelnummer: 857000000176
Utføring
Spennområde-Ø45 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 153,00
(NOK 1,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 15.300,00)
Artikkelnummer: 857000000178
Utføring
Spennområde-Ø46 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 153,00
(NOK 1,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 15.300,00)
Artikkelnummer: 857000000180
Utføring
Spennområde-Ø47 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 153,00
(NOK 3,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 7.650,00)
Artikkelnummer: 857000000182
Utføring
Spennområde-Ø48 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 153,00
(NOK 3,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 7.650,00)
Artikkelnummer: 857000000184
Utføring
Spennområde-Ø49 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 153,00
(NOK 1,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 15.300,00)
Artikkelnummer: 857000000186
Utføring
Spennområde-Ø50 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 153,00
(NOK 3,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 7.650,00)
Artikkelnummer: 857000000187
Utføring
Spennområde-Ø51 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 170,00
(NOK 3,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 8.500,00)
Artikkelnummer: 857000000189
Utføring
Spennområde-Ø52 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 170,00
(NOK 3,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 8.500,00)
Artikkelnummer: 857000000291
Utføring
Spennområde-Ø53 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 170,00
(NOK 1,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 17.000,00)
Artikkelnummer: 857000000192
Utføring
Spennområde-Ø54 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 170,00
(NOK 3,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 8.500,00)
Artikkelnummer: 857000000194
Utføring
Spennområde-Ø55 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 170,00
(NOK 1,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 17.000,00)
Artikkelnummer: 857000000196
Utføring
Spennområde-Ø56 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 170,00
(NOK 3,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 8.500,00)
Artikkelnummer: 857000000198
Utføring
Spennområde-Ø57 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 170,00
(NOK 3,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 8.500,00)
Artikkelnummer: 857000000200
Utføring
Spennområde-Ø58 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 170,00
(NOK 3,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 8.500,00)
Artikkelnummer: 857000000202
Utføring
Spennområde-Ø59 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 170,00
(NOK 1,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 17.000,00)
Artikkelnummer: 857000000204
Utføring
Spennområde-Ø60 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 170,00
(NOK 3,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 8.500,00)
Artikkelnummer: 857000000206
Utføring
Spennområde-Ø61 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 190,00
(NOK 1,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 19.000,00)
Artikkelnummer: 857000000208
Utføring
Spennområde-Ø62 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 190,00
(NOK 1,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 19.000,00)
Artikkelnummer: 857000000910
Utføring
Spennområde-Ø63 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 190,00
(NOK 1,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 19.000,00)
Artikkelnummer: 857000000212
Utføring
Spennområde-Ø64 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 190,00
(NOK 1,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 19.000,00)
Artikkelnummer: 857000000214
Utføring
Spennområde-Ø65 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 190,00
(NOK 3,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 9.500,00)
Artikkelnummer: 857000000216
Utføring
Spennområde-Ø66 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 190,00
(NOK 1,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 19.000,00)
Artikkelnummer: 857000000218
Utføring
Spennområde-Ø67 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 190,00
(NOK 1,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 19.000,00)
Artikkelnummer: 857000000220
Utføring
Spennområde-Ø68 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 190,00
(NOK 1,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 19.000,00)
Artikkelnummer: 857000000222
Utføring
Spennområde-Ø69 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 190,00
(NOK 1,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 19.000,00)
Artikkelnummer: 857000000223
Utføring
Spennområde-Ø70 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 190,00
(NOK 3,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 9.500,00)
Artikkelnummer: 857000000225
Utføring
Spennområde-Ø71 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 207,00
(NOK 2,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 20.700,00)
Artikkelnummer: 857000000227
Utføring
Spennområde-Ø72 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 207,00
(NOK 2,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 20.700,00)
Artikkelnummer: 857000000229
Utføring
Spennområde-Ø73 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 207,00
(NOK 2,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 20.700,00)
Artikkelnummer: 857000000231
Utføring
Spennområde-Ø74 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 207,00
(NOK 2,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 20.700,00)
Artikkelnummer: 857000000233
Utføring
Spennområde-Ø75 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 207,00
(NOK 2,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 20.700,00)
Artikkelnummer: 857000000235
Utføring
Spennområde-Ø76 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 207,00
(NOK 2,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 20.700,00)
Artikkelnummer: 857000000237
Utføring
Spennområde-Ø77 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 20.700,00)
Artikkelnummer: 857000000239
Utføring
Spennområde-Ø78 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 20.700,00)
Artikkelnummer: 857000000241
Utføring
Spennområde-Ø79 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 20.700,00)
Artikkelnummer: 857000000245
Utføring
Spennområde-Ø81 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 22.300,00)
Artikkelnummer: 857000000247
Utføring
Spennområde-Ø82 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 22.300,00)
Artikkelnummer: 857000000249
Utføring
Spennområde-Ø83 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 22.300,00)
Artikkelnummer: 857000000251
Utføring
Spennområde-Ø84 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 22.300,00)
Artikkelnummer: 857000000253
Utføring
Spennområde-Ø85 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 22.300,00)
Artikkelnummer: 857000000255
Utføring
Spennområde-Ø86 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 11.150,00)
Artikkelnummer: 857000000257
Utføring
Spennområde-Ø87 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 11.150,00)
Artikkelnummer: 857000000359
Utføring
Spennområde-Ø88 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 22.300,00)
Artikkelnummer: 857000000260
Utføring
Spennområde-Ø89 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 22.300,00)
Artikkelnummer: 857000000862
Utføring
Spennområde-Ø90 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 11.150,00)
Artikkelnummer: 857000000363
Utføring
Spennområde-Ø91 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 24.000,00)
Artikkelnummer: 857000000267
Utføring
Spennområde-Ø93 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 24.000,00)
Artikkelnummer: 857000000269
Utføring
Spennområde-Ø94 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 24.000,00)
Artikkelnummer: 857000000271
Utføring
Spennområde-Ø95 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 24.000,00)
Artikkelnummer: 857000000273
Utføring
Spennområde-Ø96 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 24.000,00)
Artikkelnummer: 857000000275
Utføring
Spennområde-Ø97 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 24.000,00)
Artikkelnummer: 857000000376
Utføring
Spennområde-Ø98 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 24.000,00)
Artikkelnummer: 857000000278
Utføring
Spennområde-Ø99 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 24.000,00)
Artikkelnummer: 857000000280
Utføring
Spennområde-Ø100 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 12.000,00)
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Rørholderklammer, Rustfritt stål, Gummi, EPDM, festeklammer, festeklammere, festeklammer, festeklammere, din3016, rørklammer, rørklammer, rørklammer, klammer, klammer, rørklammer gummi, festemateriell, festehjelp, rørfestehjelpemidler, festeklammer, festeklammere, festeklammer gummi