Rørholderklammer med gummi - Rustfritt stål - Spennområde-Ø 6 til 100 mm - Bredde 25 mm

Bruksområde
  • Rørholderklammeren med gummi er fremragende egnet til feste av rør, kabler, kabelbunter, beskyttelsesrør, slanger og andre ledninger i husholdningsapparater, i sanitærbransjen (innendørs), i maskinteknikk, kjemisk industri, mat- og drikkevareindustri og andre.
Beskrivelse
  • Rørholderklammeren med elastomerprofil er svært godt egnet til å unngå vibrasjoner og beskytte rør ved lave krav til korrosjonsbestandighet.
  • Gummiprofielen beskytter i tillegg mot krypende vann og kontakterosjon, og virker lyddempende.
  • De forsterkede båndendene tåler også ekstremt høye mekaniske belastninger.
  • Klammeren er enkel å montere og trygg å feste.
Teknisk informasjon
  • Rørholderklammer med gummi i henhold til DIN 3016
  • Materiale klammer - Rustfritt stål W5
  • Materiale gummiprofil - EPDM-gummi
  • Spennområde - 6 til 100 mm
  • Båndbredde - 25 mm
  • Skalapriser
Vennligst legg merke til skalaprisene for denne artikkelen!
Gjennomføring (133)
avgrensning utvalg
Spennområde-Ø
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Spennområde-Ø VE Pris eksl. moms
857000000101 8 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000105 10 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000107 11 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000109 12 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000115 15 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000121 18 mm 1 stk
857000000123 19 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000125 20 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000129 22 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000131 23 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000133 24 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000135 25 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000137 26 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000139 27 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000141 28 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000143 29 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000002545 30 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000149 32 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000155 35 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000163 39 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000165 40 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000566 41 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000169 42 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000171 43 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000175 45 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000179 47 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000183 49 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000185 50 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000496 51 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000188 52 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000190 53 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000193 55 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000203 60 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000213 65 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000215 66 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000323 70 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000242 80 mm 1 stk
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Minimum antall: 100 (= NOK 20.700,00)
Produktsikkerhet
857000000252 85 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000254 86 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000256 87 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000264 92 mm 1 stk
Produktsikkerhet
857000000098 6 mm 100 stk
NOK 113,00
(NOK 1,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 5.650,00)
Produktsikkerhet
857000000100 7 mm 100 stk
NOK 113,00
(NOK 1,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 11.300,00)
Produktsikkerhet
857000000102 8 mm 50 stk
NOK 113,00
(NOK 2,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 5.650,00)
Produktsikkerhet
857000000104 9 mm 100 stk
NOK 113,00
(NOK 1,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 11.300,00)
Produktsikkerhet
857000000106 10 mm 50 stk
NOK 113,00
(NOK 2,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 5.650,00)
Produktsikkerhet
857000000108 11 mm 100 stk
NOK 113,00
(NOK 1,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 11.300,00)
Produktsikkerhet
857000002910 12 mm 100 stk
NOK 113,00
(NOK 1,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 11.300,00)
Produktsikkerhet
857000000112 13 mm 100 stk
NOK 113,00
(NOK 1,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 11.300,00)
Produktsikkerhet
857000000114 14 mm 100 stk
NOK 113,00
(NOK 1,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 11.300,00)
Produktsikkerhet
857000000116 15 mm 50 stk
NOK 113,00
(NOK 2,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 5.650,00)
Produktsikkerhet
857000000118 16 mm 100 stk
NOK 113,00
(NOK 1,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 11.300,00)
Produktsikkerhet
857000000120 17 mm 50 stk
NOK 113,00
(NOK 2,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 5.650,00)
Produktsikkerhet
857000000122 18 mm 100 stk
NOK 113,00
(NOK 1,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 11.300,00)
Produktsikkerhet
857000000126 20 mm 50 stk
NOK 113,00
(NOK 2,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 5.650,00)
Produktsikkerhet
857000000128 21 mm 50 stk
NOK 126,00
(NOK 2,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 6.300,00)
Produktsikkerhet
857000000130 22 mm 50 stk
NOK 126,00
(NOK 2,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 6.300,00)
Produktsikkerhet
857000000466 23 mm 50 stk
NOK 126,00
(NOK 2,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 6.300,00)
Produktsikkerhet
857000000134 24 mm 50 stk
NOK 126,00
(NOK 2,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 6.300,00)
Produktsikkerhet
857000000136 25 mm 50 stk
NOK 126,00
(NOK 1,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 12.600,00)
Produktsikkerhet
857000000138 26 mm 100 stk
NOK 126,00
(NOK 1,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 12.600,00)
Produktsikkerhet
857000000140 27 mm 50 stk
NOK 126,00
(NOK 2,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 6.300,00)
Produktsikkerhet
857000000142 28 mm 50 stk
NOK 126,00
(NOK 2,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 6.300,00)
Produktsikkerhet
857000000144 29 mm 50 stk
NOK 126,00
(NOK 2,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 6.300,00)
Produktsikkerhet
857000000146 30 mm 50 stk
NOK 126,00
(NOK 2,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 6.300,00)
Produktsikkerhet
857000000148 31 mm 100 stk
NOK 139,00
(NOK 1,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 13.900,00)
Produktsikkerhet
857000001550 32 mm 50 stk
NOK 139,00
(NOK 2,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 6.950,00)
Produktsikkerhet
857000000152 33 mm 100 stk
NOK 139,00
(NOK 1,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 13.900,00)
Produktsikkerhet
857000000154 34 mm 50 stk
NOK 139,00
(NOK 2,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 6.950,00)
Produktsikkerhet
857000000156 35 mm 50 stk
Minimum antall: 50 (= NOK 6.950,00)
Produktsikkerhet
857000000158 36 mm 100 stk
NOK 139,00
(NOK 1,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 13.900,00)
Produktsikkerhet
857000000160 37 mm 50 stk
NOK 139,00
(NOK 2,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 6.950,00)
Produktsikkerhet
857000001862 38 mm 50 stk
NOK 139,00
(NOK 2,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 6.950,00)
Produktsikkerhet
857000000164 39 mm 50 stk
NOK 139,00
(NOK 2,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 6.950,00)
Produktsikkerhet
857000000866 40 mm 50 stk
NOK 139,00
(NOK 2,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 6.950,00)
Produktsikkerhet
857000000168 41 mm 50 stk
NOK 153,00
(NOK 3,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 7.650,00)
Produktsikkerhet
857000000170 42 mm 50 stk
NOK 153,00
(NOK 3,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 7.650,00)
Produktsikkerhet
857000000172 43 mm 50 stk
NOK 153,00
(NOK 3,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 7.650,00)
Produktsikkerhet
857000000174 44 mm 50 stk
NOK 153,00
(NOK 3,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 7.650,00)
Produktsikkerhet
857000000176 45 mm 100 stk
NOK 153,00
(NOK 1,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 15.300,00)
Produktsikkerhet
857000000178 46 mm 100 stk
NOK 153,00
(NOK 1,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 15.300,00)
Produktsikkerhet
857000000180 47 mm 50 stk
NOK 153,00
(NOK 3,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 7.650,00)
Produktsikkerhet
857000000182 48 mm 50 stk
NOK 153,00
(NOK 3,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 7.650,00)
Produktsikkerhet
857000000184 49 mm 100 stk
NOK 153,00
(NOK 1,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 15.300,00)
Produktsikkerhet
857000000186 50 mm 50 stk
NOK 153,00
(NOK 3,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 7.650,00)
Produktsikkerhet
857000000187 51 mm 100 stk
NOK 170,00
(NOK 3,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 8.500,00)
Produktsikkerhet
857000000189 52 mm 50 stk
NOK 170,00
(NOK 3,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 8.500,00)
Produktsikkerhet
857000000291 53 mm 100 stk
NOK 170,00
(NOK 1,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 17.000,00)
Produktsikkerhet
857000000192 54 mm 50 stk
NOK 170,00
(NOK 3,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 8.500,00)
Produktsikkerhet
857000000194 55 mm 100 stk
NOK 170,00
(NOK 1,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 17.000,00)
Produktsikkerhet
857000000196 56 mm 50 stk
NOK 170,00
(NOK 3,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 8.500,00)
Produktsikkerhet
857000000198 57 mm 50 stk
NOK 170,00
(NOK 3,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 8.500,00)
Produktsikkerhet
857000000200 58 mm 50 stk
NOK 170,00
(NOK 3,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 8.500,00)
Produktsikkerhet
857000000202 59 mm 100 stk
NOK 170,00
(NOK 1,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 17.000,00)
Produktsikkerhet
857000000204 60 mm 50 stk
NOK 170,00
(NOK 3,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 8.500,00)
Produktsikkerhet
857000000206 61 mm 100 stk
NOK 190,00
(NOK 1,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 19.000,00)
Produktsikkerhet
857000000208 62 mm 100 stk
NOK 190,00
(NOK 1,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 19.000,00)
Produktsikkerhet
857000000910 63 mm 100 stk
NOK 190,00
(NOK 1,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 19.000,00)
Produktsikkerhet
857000000212 64 mm 100 stk
NOK 190,00
(NOK 1,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 19.000,00)
Produktsikkerhet
857000000214 65 mm 50 stk
NOK 190,00
(NOK 3,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 9.500,00)
Produktsikkerhet
857000000216 66 mm 100 stk
NOK 190,00
(NOK 1,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 19.000,00)
Produktsikkerhet
857000000218 67 mm 100 stk
NOK 190,00
(NOK 1,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 19.000,00)
Produktsikkerhet
857000000220 68 mm 100 stk
NOK 190,00
(NOK 1,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 19.000,00)
Produktsikkerhet
857000000222 69 mm 100 stk
NOK 190,00
(NOK 1,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 19.000,00)
Produktsikkerhet
857000000223 70 mm 50 stk
NOK 190,00
(NOK 3,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 50 (= NOK 9.500,00)
Produktsikkerhet
857000000225 71 mm 100 stk
NOK 207,00
(NOK 2,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 20.700,00)
Produktsikkerhet
857000000227 72 mm 100 stk
NOK 207,00
(NOK 2,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 20.700,00)
Produktsikkerhet
857000000229 73 mm 100 stk
NOK 207,00
(NOK 2,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 20.700,00)
Produktsikkerhet
857000000231 74 mm 100 stk
NOK 207,00
(NOK 2,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 20.700,00)
Produktsikkerhet
857000000233 75 mm 100 stk
NOK 207,00
(NOK 2,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 20.700,00)
Produktsikkerhet
857000000235 76 mm 100 stk
NOK 207,00
(NOK 2,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 100 (= NOK 20.700,00)
Produktsikkerhet
857000000237 77 mm 100 stk
Minimum antall: 100 (= NOK 20.700,00)
Produktsikkerhet
857000000239 78 mm 100 stk
Minimum antall: 100 (= NOK 20.700,00)
Produktsikkerhet
857000000241 79 mm 100 stk
Minimum antall: 100 (= NOK 20.700,00)
Produktsikkerhet
857000000245 81 mm 100 stk
Minimum antall: 100 (= NOK 22.300,00)
Produktsikkerhet
857000000247 82 mm 100 stk
Minimum antall: 100 (= NOK 22.300,00)
Produktsikkerhet
857000000249 83 mm 100 stk
Minimum antall: 100 (= NOK 22.300,00)
Produktsikkerhet
857000000251 84 mm 100 stk
Minimum antall: 100 (= NOK 22.300,00)
Produktsikkerhet
857000000253 85 mm 100 stk
Minimum antall: 100 (= NOK 22.300,00)
Produktsikkerhet
857000000255 86 mm 50 stk
Minimum antall: 50 (= NOK 11.150,00)
Produktsikkerhet
857000000257 87 mm 50 stk
Minimum antall: 50 (= NOK 11.150,00)
Produktsikkerhet
857000000359 88 mm 100 stk
Minimum antall: 100 (= NOK 22.300,00)
Produktsikkerhet
857000000260 89 mm 100 stk
Minimum antall: 100 (= NOK 22.300,00)
Produktsikkerhet
857000000862 90 mm 50 stk
Minimum antall: 50 (= NOK 11.150,00)
Produktsikkerhet
857000000363 91 mm 100 stk
Minimum antall: 100 (= NOK 24.000,00)
Produktsikkerhet
857000000267 93 mm 100 stk
Minimum antall: 100 (= NOK 24.000,00)
Produktsikkerhet
857000000269 94 mm 100 stk
Minimum antall: 100 (= NOK 24.000,00)
Produktsikkerhet
857000000271 95 mm 100 stk
Minimum antall: 100 (= NOK 24.000,00)
Produktsikkerhet
857000000273 96 mm 100 stk
Minimum antall: 100 (= NOK 24.000,00)
Produktsikkerhet
857000000275 97 mm 100 stk
Minimum antall: 100 (= NOK 24.000,00)
Produktsikkerhet
857000000376 98 mm 100 stk
Minimum antall: 100 (= NOK 24.000,00)
Produktsikkerhet
857000000278 99 mm 100 stk
Minimum antall: 100 (= NOK 24.000,00)
Produktsikkerhet
857000000280 100 mm 50 stk
Minimum antall: 50 (= NOK 12.000,00)
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Rørholderklammer, Rustfritt stål, Gummi, EPDM, festeklammer, festeklammere, festeklammer, festeklammere, din3016, rørklammer, rørklammer, rørklammer, klammer, klammer, rørklammer gummi, festemateriell, festehjelp, rørfestehjelpemidler, festeklammer, festeklammere, festeklammer gummi