Rørklammer - Stål - Rør-Ø 3/8" til 2" - galvanisert - Pris per PE

Bruksområde
  • Rørklammeren egner seg til bruk i industri, håndverk og hobbyområder.
Beskrivelse
  • Overflaten er galvanisert.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Stål
  • Rør-Ø - 3/8" til 2"
  • Pris per PE
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
A
B1
B2
Egnet for rør-Ø
Materialtykkelse
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38242x290418
Utføring
A9 mm
B116 mm
B27 mm
Egnet for rør-Ø3/8''
Materialtykkelse1,5 mm
Skruehull2 (Ø 5 mm)
VE25 stk
Produktsikkerhet
NOK 107,00
(NOK 4,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38242x290449
Utføring
A13 mm
B115 mm
B210 mm
Egnet for rør-Ø1/2"
Materialtykkelse1,5 mm
Skruehull2 (Ø 5 mm)
VE25 stk
Produktsikkerhet
NOK 115,00
(NOK 4,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38242x290432
Utføring
A19 mm
B115 mm
B216 mm
Egnet for rør-Ø3/4"
Materialtykkelse1,5 mm
Skruehull2 (Ø 5 mm)
VE25 stk
Produktsikkerhet
NOK 140,00
(NOK 5,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38242x290425
Utføring
A26 mm
B120 mm
B222 mm
Egnet for rør-Ø1"
Materialtykkelse2 mm
Skruehull2 (Ø 5 mm)
VE25 stk
Produktsikkerhet
NOK 189,00
(NOK 7,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38242x290661
Utføring
A49 mm
B140 mm
B245 mm
Egnet for rør-Ø1 3/4"
Materialtykkelse3 mm
Skruehull4 (Ø 8 mm)
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 289,00
(NOK 28,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38242x290685
Utføring
A61 mm
B140 mm
B255 mm
Egnet for rør-Ø2"
Materialtykkelse3 mm
Skruehull4 (Ø 8 mm)
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 368,00
(NOK 36,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 3 uker
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Rørklammer. Rørklammer, Rørklammer, Rørklammer Vormann, Rørklammer galvanisert, Rørklammer 3/8'', Rørklammer 3/8'', Rørklammer 1/2", Rørklammer 3/4", Rørklammer 1", Rørklammer 1 3/4", Rørklammer 2", 000168009Z Vormann, 000168013Z Vormann, 000168019Z Vormann, 000168026Z Vormann, 000168049Z Vormann, 000168061Z Vormann, Vormann, Rørklemme, Rørholder, Rørfeste