Rørklammer - Stål - Rør-Ø 3/8" til 2" - galvanisert - Pris per PE

Bruksområde
  • Rørklammeren egner seg til bruk i industri, håndverk og hobbyområder.
Beskrivelse
  • Overflaten er galvanisert.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Stål
  • Rør-Ø - 3/8" til 2"
  • Pris per PE
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
A
B1
B2
Egnet for rør-Ø
Materialtykkelse
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. A B1 B2 Egnet for rør-Ø Materialtykkelse Skruehull VE Pris eksl. moms
38242x290418 9 mm 16 mm 7 mm 3/8'' 1,5 mm 2 (Ø 5 mm) 25 stk
NOK 107,00
(NOK 4,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38242x290449 13 mm 15 mm 10 mm 1/2" 1,5 mm 2 (Ø 5 mm) 25 stk
NOK 115,00
(NOK 4,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38242x290432 19 mm 15 mm 16 mm 3/4" 1,5 mm 2 (Ø 5 mm) 25 stk
NOK 140,00
(NOK 5,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38242x290425 26 mm 20 mm 22 mm 1" 2 mm 2 (Ø 5 mm) 25 stk
NOK 189,00
(NOK 7,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38242x290661 49 mm 40 mm 45 mm 1 3/4" 3 mm 4 (Ø 8 mm) 10 stk
NOK 289,00
(NOK 28,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38242x290685 61 mm 40 mm 55 mm 2" 3 mm 4 (Ø 8 mm) 10 stk
NOK 368,00
(NOK 36,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Rørklammer. Rørklammer, Rørklammer, Rørklammer Vormann, Rørklammer galvanisert, Rørklammer 3/8'', Rørklammer 3/8'', Rørklammer 1/2", Rørklammer 3/4", Rørklammer 1", Rørklammer 1 3/4", Rørklammer 2", 000168009Z Vormann, 000168013Z Vormann, 000168019Z Vormann, 000168026Z Vormann, 000168049Z Vormann, 000168061Z Vormann, Vormann, Rørklemme, Rørholder, Rørfeste