Rørklemmer - polypropylen - farge lys grå

Bruksområde
  • Rørklemmer for feste av panserrør i stål iht. DIN 49020 og stive plastrør iht. DIN 49016 med middels eller høy trykkbelastning.
Beskrivelse
  • kan seriekobles opp til IEC 40
  • med 6 mm avlangt hull for universell
  • montering med skrue eller spikerplugg
  • kan skyves inn i profilskinner med 11 mm
  • slissebredde (opp til IEC 40)
  • slag- og splintsikker takket være høy materialelastisitet
Teknisk informasjon
  • Materiale - polypropylen, halogen- og silikonfritt
  • Farge - lys grå (RAL 7035)
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Utførelse
Klemmeområde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38121702702
Utføring
UtførelseIEC 16
Klemmeområde15-16 mm
VE100 stk.
NOK 130,00
(NOK 1,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38121702703
Utføring
UtførelseIEC 20
Klemmeområde20-21 mm
VE100 stk.
NOK 156,00
(NOK 1,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38121702704
Utføring
UtførelseIEC 25
Klemmeområde25-26 mm
VE50 stk.
NOK 82,10
(NOK 1,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38121702705
Utføring
UtførelseIEC 32
Klemmeområde31-32 mm
VE50 stk.
NOK 182,00
(NOK 3,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38121702706
Utføring
UtførelseIEC 40
Klemmeområde39-40 mm
VE30 stk.
NOK 187,00
(NOK 6,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38121702707
Utføring
UtførelseIEC 50
Klemmeområde49-51 mm
VE30 stk.
NOK 187,00
(NOK 6,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 3 uker
Artikkelnummer: 38121702708
Utføring
UtførelseIEC 63
Klemmeområde62-64 mm
VE20 stk.
NOK 120,00
(NOK 6,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Klemme, Rørklemme, Klemmer, Klammer, Plastklemme, Plastklemmer