Rørpinne - enkel - el-forsinket

Bruksområde
  • Rørpinne for bruk i industri, håndverk og hobby.
Beskrivelse
  • El-forsinket
Teknisk informasjon
  • Enkel
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
A
B
C
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 9067xx661348
Utføring
A50 mm
B10 mm
C2 mm
Forpakningsenhet15 stk. (5 x 3 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhet
NOK 75,70
(NOK 5,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx661362
Utføring
A60 mm
B20 mm
C4 mm
Forpakningsenhet10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhet
NOK 78,90
(NOK 7,89 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx61379
Utføring
A85 mm
B24 mm
C5 mm
Forpakningsenhet10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhet
NOK 117,00
(NOK 11,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658287
Utføring
A105 mm
B30 mm
C6 mm
Forpakningsenhet5 stk., SB-pakket
Produktsikkerhet
NOK 107,00
(NOK 21,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Rørpinne, Rør-pinne, Rørpinne el-forsinket, Rørpinne enkel, Rørpinne, 007900800AV Vormann, 007900802AV Vormann, 007900803AV Vormann, 007900804AV Vormann, Vormann, Fjærklemme, Klemme