Rørpinne - enkel - el-forsinket

Bruksområde
  • Rørpinne for bruk i industri, håndverk og hobby.
Beskrivelse
  • El-forsinket
Teknisk informasjon
  • Enkel
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
A
B
C
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. A B C Forpakningsenhet Pris eksl. moms
9067xx661348 50 mm 10 mm 2 mm 15 stk. (5 x 3 stk., SB-pakket)
NOK 75,70
(NOK 5,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx661362 60 mm 20 mm 4 mm 10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
NOK 78,90
(NOK 7,89 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx61379 85 mm 24 mm 5 mm 10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
NOK 117,00
(NOK 11,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
9067xx658287 105 mm 30 mm 6 mm 5 stk., SB-pakket
NOK 107,00
(NOK 21,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Rørpinne, Rør-pinne, Rørpinne el-forsinket, Rørpinne enkel, Rørpinne, 007900800AV Vormann, 007900802AV Vormann, 007900803AV Vormann, 007900804AV Vormann, Vormann, Fjærklemme, Klemme