Rundpensel "MERCATO RP" - Størrelse 2 til 12 - Tykkelse 20 til 45 mm - Børstelengde 60 til 75 mm - Pakning 6 eller 12 stk. - Pris per pakning

Bruksområde
  • Rundpenselen er egnet for alle enkle arbeider med alle vann- og løsemiddelbaserte malinger og lakker.
Beskrivelse
  • Rundpenselen har en gul plastbinding og et treskaft. Mercato gir god malingsopptak, god malingsevne og lav svelling.
Teknisk informasjon
  • Størrelse - 2 til 12
  • Tykkelse - 20 til 45 mm
  • Børstelengde - 60 til 75 mm
  • Pris per pakning
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Størrelse
Tykkelse
Børstelengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 2873500
Utføring
Størrelse2
Tykkelse20 mm
Børstelengde60 mm
VE12 stk.
NOK 492,00
(NOK 41,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 2873501
Utføring
Størrelse4
Tykkelse25 mm
Børstelengde65 mm
VE12 stk.
NOK 602,00
(NOK 50,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 2873502
Utføring
Størrelse6
Tykkelse30 mm
Børstelengde65 mm
VE12 stk.
NOK 719,00
(NOK 59,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 2873503
Utføring
Størrelse8
Tykkelse35 mm
Børstelengde70 mm
VE12 stk.
NOK 821,00
(NOK 68,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 2873504
Utføring
Størrelse10
Tykkelse40 mm
Børstelengde70 mm
VE12 stk.
NOK 1.180,00
(NOK 98,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 2873505
Utføring
Størrelse12
Tykkelse45 mm
Børstelengde75 mm
VE6 stk.
NOK 762,00
(NOK 127,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: rundpensel, Malepensel, Lakkpensel, MERCATO