Rundpensel "MERCATO RP" - Størrelse 2 til 12 - Tykkelse 20 til 45 mm - Børstelengde 60 til 75 mm - Pakning 6 eller 12 stk. - Pris per pakning

Bruksområde
  • Rundpenselen er egnet for alle enkle arbeider med alle vann- og løsemiddelbaserte malinger og lakker.
Beskrivelse
  • Rundpenselen har en gul plastbinding og et treskaft. Mercato gir god malingsopptak, god malingsevne og lav svelling.
Teknisk informasjon
  • Størrelse - 2 til 12
  • Tykkelse - 20 til 45 mm
  • Børstelengde - 60 til 75 mm
  • Pris per pakning
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Størrelse
Tykkelse
Børstelengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Størrelse Tykkelse Børstelengde VE Pris eksl. moms
2873500 2 20 mm 60 mm 12 stk.
NOK 492,00
(NOK 41,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
2873501 4 25 mm 65 mm 12 stk.
NOK 602,00
(NOK 50,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
2873502 6 30 mm 65 mm 12 stk.
NOK 719,00
(NOK 59,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
2873503 8 35 mm 70 mm 12 stk.
NOK 821,00
(NOK 68,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
2873504 10 40 mm 70 mm 12 stk.
NOK 1.180,00
(NOK 98,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
2873505 12 45 mm 75 mm 6 stk.
NOK 762,00
(NOK 127,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: rundpensel, Malepensel, Lakkpensel, MERCATO