Rundstål bøyle - stål - metriske gjenger ETR - lengde 30 til 270 mm - pakningsenhet 5 eller 10 stk. - pris per pakningsenhet

Bruksområde
  • Rundstål bøylen med metriske gjenger er utmerket for installasjon av stående eller hengende rørledninger samt for rørføring på profiler og konsoller.
Beskrivelse
  • De to skruene på rundstål bøylen muliggjør optimal tilpasning til rørets utvendige diameter.
Teknisk informasjon
  • Materiale - galvanisert stål - min. strekkfasthet 360 N/mm²
  • Diameter - ¼ tomme til 8 tommer
  • Lengde - 30 til 270 mm
  • Bredde - 20 til 236 mm
  • Gjenger - M6 til M14
  • Pakningsenhet 5 eller 10 stk.
Gjennomføring (23)
avgrensning utvalg
Diameter
Gjenger
Lengde
Bredde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Diameter Gjenger Lengde Bredde VE Pris eksl. moms
857302441501 ¼ tomme M6 30 mm 20 mm 10 stk.
NOK 75,82
(NOK 7,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,32
Produktsikkerhet
857302441601 3/8 tomme M6 35 mm 24 mm 10 stk.
NOK 81,23
(NOK 8,12 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,83
Produktsikkerhet
857302441701 ½ tomme M6 40 mm 28 mm 10 stk.
NOK 85,09
(NOK 8,51 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 8,19
Produktsikkerhet
857302441801 ¾ tomme M8 50 mm 36 mm 10 stk.
NOK 96,93
(NOK 9,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 9,33
Produktsikkerhet
857302441901 1 tomme M8 55 mm 43 mm 10 stk.
NOK 105,35
(NOK 10,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 10,15
Produktsikkerhet
857302442001 1 ¼ tomme M8 68 mm 51 mm 10 stk.
NOK 111,71
(NOK 11,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 10,71
Produktsikkerhet
857302442101 1 ½ tomme M8 70 mm 58 mm 10 stk.
NOK 151,59
(NOK 15,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 14,59
Produktsikkerhet
857302442201 2 tommer M8 80 mm 69 mm 10 stk.
NOK 161,58
(NOK 16,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 15,58
Produktsikkerhet
857302442301 - M10 100 mm 82 mm 10 stk.
NOK 247,89
(NOK 24,79 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 23,89
Produktsikkerhet
857302442401 2 ½ tomme M10 110 mm 88 mm 10 stk.
NOK 355,20
(NOK 35,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 34,20
Produktsikkerhet
857302442501 - M10 115 mm 94 mm 10 stk.
NOK 366,22
(NOK 36,62 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 35,22
Produktsikkerhet
857302442601 3 tommer M10 115 mm 102 mm 10 stk.
NOK 388,41
(NOK 38,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 37,41
Produktsikkerhet
857302442701 3 ½ tomme M12 145 mm 116 mm 5 stk.
NOK 244,54
(NOK 48,91 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 23,54
Produktsikkerhet
857302442801 - M12 150 mm 122 mm 5 stk.
NOK 264,47
(NOK 52,89 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 25,47
Produktsikkerhet
857302442901 4 tommer M12 156 mm 128 mm 5 stk.
NOK 280,00
(NOK 56,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 27,00
Produktsikkerhet
857302443001 - M12 170 mm 141 mm 5 stk.
NOK 325,29
(NOK 65,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 31,29
Produktsikkerhet
857302443101 - M12 180 mm 147 mm 5 stk.
NOK 335,23
(NOK 67,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 32,23
Produktsikkerhet
857302443201 5 tommer M14 185 mm 156 mm 5 stk.
NOK 459,19
(NOK 91,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 44,19
Produktsikkerhet
857302443301 - M14 193 mm 169 mm 5 stk.
NOK 497,97
(NOK 99,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 47,97
Produktsikkerhet
857302443401 - M14 200 mm 175 mm 5 stk.
NOK 580,97
(NOK 116,19 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 55,97
Produktsikkerhet
857302443501 6 tommer M14 210 mm 184 mm 5 stk.
NOK 596,40
(NOK 119,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 57,40
Produktsikkerhet
857302443601 - M14 232 mm 209 mm 5 stk.
NOK 631,87
(NOK 126,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 60,87
Produktsikkerhet
857302443701 8 tommer M14 270 mm 236 mm 5 stk.
NOK 742,50
(NOK 148,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 71,50
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Avstandsfeste, Festesystemer, Festeteknikk, Bits, Bor, Kjemisk feste, Tetningsmidler, Isolasjonsmateriale, bøyleklammer, bøyleklammer, Feste, Plugg, Elektrofester, Elektrofeste, Fischer festeteknikk, Fischer plugg, Stillasfeste, Hulromsfeste, Installasjonssystemer, Klaus Fischer, Lim, Langskaftplugg, Sanitærfester, Sanitærfeste, Skruer, Kjemiske festemidler for tunge laster, Feste for tunge laster, Skum, Stålanker, Øyebolt, rundstålklammer, rundstålklammer, rundstål bøyle, slangeklemme, rørklammer, rundstål bøyleklammer, rundstål bøyleklammer